Dzień Otwarty w ASTANGA YOGA STUDIO i w STREFIE RUCHU HAPPY BEE

Web23 listopada Strefa Ruchu Happy Bee i Astanga Yoga Studio przygotowały wiele ciekawych zajęć i atrakcji. Zarówno miłośnicy pięknej sylwetki, jak i poszukujący spokoju i równowagi znajdą coś dla siebie. Nie zabraknie również inspirującej zabawy.

Tego dnia będzie można skorzystać z licznych zajęć między innymi afro dance, power stretching, qigong, joga rozciągająca, zdrowy kręgosłup, czy pilates. Dla wszystkich, którzy chcą poznać lepiej możliwości swojego ciała dedykowane są autorskie zajęcia Organic Body Space.

Między zajęciami będzie można zrelaksować się przy koncercie medytacyjnym na misach tybetańskich. Wieczorem szkoły zamienią się w etniczny parkiet, na którym zabrzmią eksperymentalne dźwięki, będzie można zobaczyć performance Adama Adamonisa-Krawczyka i Olgi Wądołowskiej (Organic Dance) oraz pokaz Afro Dance.

Wszystko przy wyśmienitych specjałach kuchni wegetariańskiej i zdrowych sokach, które na co dzień przygotowywane są przez znaną blogerkę kulinarną Joannę Andrzejewską i podawane w Astanga Cafe. Dodatkową atrakcją będzie konkurs. Wśród osób, które skorzystają z darmowych zajęć i napiszą o nich krótką recenzję na fanpage FB Happy Bee, rozlosowane będą karnety open i olejki organiczne z Indii.

StrefaRuchu HappyBee

To nowa strefa ruchu będąca częścią Astanga Yoga Studio. Tu oprócz zajęć takich jak zdrowy kręgosłup, pilates, capoeira, power stretching, kalari, afro dance – będzie można wziąć udział w nietypowych autorskich warsztatach Organic Body Space, które prowadzi Adam Adamonis-Krawczyk.

AstangaYogaStudio

Szkoła istnieje od 2005 roku i jako pierwsza w Polsce zaczęła uczyć jogi w tradycyjnym stylu Mysore. W ramach dnia otwartego będzie można wybrać się na jogę rozciągającą i koncert medytacyjny.

Obie szkoły mają także Strefę Masażu – w specjalnie przystosowanym do tego pokoju przyjmują fizjoterapeuci, masażyści technik orientalnych, refleksolodzy, a także odbywają się sesje Coachingu Zdrowia.

DZIEŃ OTWARTY 23 listopada 2013. Wstęp wolny. Warszawa, ul. Gałczyńskiego 4

  • www.happybee.pl, www.astanga.pl
  • www.facebook.pl/happybeeclub
  • www.facebook.pl/astangayoga

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj