Donald Trump docenił Evę Mingę!

KOLEKC~1Podczas ostatniego FASHION Week w Łodzi, jedna z nagród przyznanych przez The American Academy of Hospitality Sciences (AAHS), której ambasadorem nadzwyczajnym jest Donald Trump dotyczyła sukcesów projektantki w dziedzinie Interior Design. Od kilku lat projektantka z powodzeniem realizuje projekty architektoniczne i tworzy wyposażenie wnętrz sygnowane marką Eva Minge Home.

Kompleksowe aranżacje przestrzeni mieszkalnych i biurowych, meble, oświetlenie, dekoracje okienne, porcelana stołowa, akcesoria skórzane czy dodatki wnętrzarskie to tylko niektóre osiągnięcia marki. Zgrany zespół tworzy unikatowe, nowatorskie projekty co stawia firmę w gronie czołowych producentów dóbr luksusowych w Polsce. Ewa Minge zaprojektowała między innymi Lożę Kryształową na Stadionie Narodowym oraz dom pokazowy Villa Natura.

Stała współpraca m.in. z Hutą Szkła Zawiercie czy producentem ceramiki łazienkowej Marmorin owocują powstaniem niesamowitych produktów, które łączą w sobie funkcjonalność z pięknem i nowoczesnym designem. Jednak najbardziej rozpoznawalnym projektem był projekt firan i zasłon współtworzony z firmą Euro Firany.

Kolekcje można zobaczyć w salonach Eva Minge Home m.in. w Zielonej Gorze i Wrocławiu oraz w salonach partnerów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj