Kolekcja okularów BOSS na sezon jesień zima 2013/ 2014

Na sezon jesień/zima 2013/2014 BOSS Eyewear prezentuje nowe, przeciwsłoneczne i optyczne okulary o prostych liniach i kunsztownych detalach ujętych w unikalnym oraz stonowanym stylu.

Mod. BOSS 0570/S i BOSS 0572

Te damskie oprawy wyróżniają się dużą, łagodnie zaokrągloną sylwetką. Okulary przeciwsłoneczne dostępne są w eleganckich odcieniach havany perfekcyjnie połączone z brązowymi, czarnymi czy koloru kości słoniowej niuansami. Wykonane są z acetatu.

Mod. BOSS 0556/S i BOSS 0558

Modele męskie inspirowane stylem retro w esencjonalnym i eleganckim wydaniu. Paleta kolorów obejmuje: naturalny, cieniowany brązowy, melanżowy miodowy, ciemny brąz, szary melanżowy i czarny dla modeli przeciwsłonecznych, a także melanż w odcieniach zielonej oliwki w przypadku optycznych opraw.

Mod. BOSS 0563/S i BOSS 0564

Przeciwsłoneczne i optyczne oprawy dla mężczyzn z industrialnym powiewem chłodnej elegancji i surowego minimalizmu. Wzbogacone o niespotykany kontrast pomiędzy acetatowymi kwadratowymi frontami opraw, a metalowymi zausznikami. Wstawki w okolicach skroni nawiązują do koloru frontów okularów: czarnego, ciemnej havany, niebieskiego, zielonego czy transparentnego szarego.

Mod. BOSS 0568/P/S

Te męskie panoramiczne, opływowe okulary utrzymane są w sportowym szyku. Dopełnieniem modelu są unikalne gumowe wstawki w okolicach skroni, zapewniając idealne dopasowanie i komfort. Oprawy przeciwsłoneczne wyposażone są w polaryzowane soczewki i dostępne w odcieniach: czarny/szary, czarny/niebieski, brązowy i ciemny aluminium.

Kolekcja przeciwsłonecznych i optycznych okularów BOSS produkowana i dystrybuowana jest przez grupę Safilo.