Stylowa wygoda, czyli nowy dom mody na polskim rynku: PEPERUNA

peperuna PEPERUNA_logoDom mody PEPERUNA świadczy usługi w zakresie projektowania i sprzedaży dóbr luksusowych. PEPERUNA to innowacyjna koncepcja produkcji z uwzględnieniem tradycji, to wyższa jakość i przede wszystkim korzystna relacja między jakością a ceną. Stawia na kreatywność i naturalność młodych, zdolnych projektantów. PEPERUNA ma własną szwalnie, produkuje w Polsce, na jej metce widnieje napis MADE IN POLAND. Odtwarza tradycje w szyciu, tym samym uatrakcyjniając klasykę, która ma swoje rozwiązanie w możliwie nowej technologii. Materiały gwarantują nie tylko lekkości, zwiewność i elastyczność, ale także trwałość, solidność i łatwość prania. Marka jest podstawą ubioru do pracy, ważnym składnikiem stylu miejskiego. W swojej szwalni stworzyła strefę mistrzów projektowania, konstrukcji i szycia. Codziennie powstają tu szkice niesamowitych projektów, większość z nich zostaje zaakceptowana oraz przeznaczona do produkcji. Zauważalną istotą marki jest również szeroko rozumiana kultura miasta, równowaga pomiędzy przemysłem a pomysłem.

Peperuna nie kopiuje, produkujemy autorskie projekty, oczywiście uwzględniając obowiązujące trendy. Jest to produkt o dobrej jakości za rozsądną cenę. Pragniemy stworzyć polską grupę odzieżową, która będzie ubierać kompleksowo kobiety jak i mężczyzn – Prezes Zarządu Peperuna

Preludium – pierwsza kolekcja marki PEPERUNA – jest propozycją ubrań na sezon jesień/zima 2013/14. Myślą przewodnią kolekcji jest transpozycja cech ubioru sportowego do stylu klasycznego. Dzięki temu asortymenty stają się bardziej przyjazne dla ciała, nie krępują ruchów a zastosowane sportowe cięcia wyszczuplają i podkreślają sylwetkę. Ubrania są uniwersalne, w zależności od doboru dodatków można nadać im oficjalny wygląd, a zarazem mogą świetnie sprawdzić się w kontekście casualowym. Zestawienia kolorystyczne są inspirowane abstrakcyjnym malarstwem Marka Rothko. Materiał, z którego została uszyta kolekcja zawiera włókna cechujące się wysoką sprężystością, dzięki czemu ubrania nie gniotą się. Mocnym punktem w kolekcji jest minimalistyczny żakiet z asymetryczną klapą zapinaną na napy. Mięsista tkanina z której jest uszyty sprawia, że może posłużyć on jako jesienna kurtka.

Clothes mean more – clothes are You: PEPERUNA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj