Prace Finalistów Konkursu Hair Revolution

Adam Furczyk

Adam Furczyk Bielsko-Biała WYRÓŻNIENIE

Precyzja i dokładność to jego znaki szczególne. Stylista ambitny, uzdolniony i cierpliwy w tworzeniu i dopieszczaniu szczegółów. W codziennej pracy dużą wagę przywiązuje do rozpieszczania klienta i do serwisu na najwyższym poziomie.

Nikos Karampotis

Nikos Karampotis WYRÓŻNIENIE

Kraków

Najmłodszy, bo zaledwie dwudziestoletni stawiający pierwsze kroki w fryzjerstwie, równocześnie studiujący zarządzanie. Otwarty i chłonny na wszelkie nowości, pasjonat fotografii.

Joanna Szlagór

Joanna Szlagór, II MIEJSCE

Bielsko-Biała

Utalentowana, uwielbia fryzjerskie wyzwania. Ambitna, stawiająca sobie bardzo wysoko poprzeczkę. W codziennej pracy klienci są dla niej najważniejsi, a ich oczekiwania są dla niej wyzwaniem i możliwością sprawdzenia własnych umiejętności.

Tomasz Szabelka

Tomasz Szabelka, I MIEJSCE

Chorzów

Ambitny i precyzyjny. Stale dbający o perfekcyjną technikę i rozwój zawodowy. Jego głównym napędem w codziennej pracy jest klient i jego zadowolenie. Uznaje fryzjerstwo za sztukę użytkową, więc bardzo uważnie słucha klientów, aby móc im umiejętnie doradzać.

Dominik Garczyński

Dominik Garczyński, III MIEJSCE

Łódź

Wizjoner twardo poruszający się w rzemiośle, które uprawia z wielkim zaangażowaniem. W tworzenie kreatywnego stylu fryzjerskiego nie boi się odważnych stylizacji, które odzwierciedlają jego talent i zamiłowanie do fryzjerstwa. Profesjonalista w każdym calu.