Nowe, profesjonalne kosmetyki dla aktywnych mężczyzn – FIT SKINCARE FOR MEN

All Products To_Be_FitJeśli jesteś aktywny, dbasz o swoje ciało i cenisz naukowo potwierdzone rezultaty, to nowa linia kosmetyków FIT SKINCARE FOR MEN jest doskonałą propozycją dla Ciebie. Te skuteczne, brytyjskie kosmetyki zostały stworzone dla mężczyzn, którzy są świadomi potrzeb swojej skóry i poszukują dla siebie najlepszych rozwiązań. W skład linii wchodzą produkty do pielęgnacji twarzy, włosów oraz ciała.

W trosce o doskonałą pielęgnację ciała

Wszyscy mężczyźni, dla których troska o dobry wygląd i kondycję jest jednym z ważniejszych życiowych priorytetów, z pewnością chętnie sięgną po nowe produkty FIT SKINCARE FOR MEN. Dobra inwestycja w swoje ciało zawsze się zwraca, a dzięki innowacyjnym i naukowo przebadanym składnikom kosmetyków FIT SKINCARE FOR MEN masz gwarancję świetnych rezultatów już po pierwszym miesiącu stosowania. W skład linii wchodzi 11 produktów, które zostały stworzone aby odżywiać Twoją skórę, przeciwdziałać procesowi jej starzenia oraz pomóc w nadaniu odpowiedniej rzeźby Twojej sylwetce. Są to m.in. krem przeciwzmarszczkowy do twarzy i pod oczy, balsam do ust, odżywka i szampon do włosów oraz żele do pielęgnacji i modelowania ciała. Ceny kosmetyków wahają się od 60 do 200 zł.

Międzynarodowe patenty

Marka FIT SKINCARE FOR MEN pochodzi z Wielkiej Brytanii, gdzie zdobyła już szerokie uznanie swoich użytkowników. Wszystkie produkty z tej linii zostały naukowo opracowane i gruntownie przetestowane. Twórcą formuł kosmetyków jest chemik o międzynarodowej renomie z ponad 40 letnim doświadczeniem, którego tożsamość, przez wzgląd na umowy o zachowanie poufności, została utajniona. Od lat współpracuje z przemysłem kosmetycznym zarówno w Wielkiej Brytanii jak i Ameryce Północnej. Dzięki nieustannemu rozwojowi swojej pasji do nauki opatentował wiele aktywnych substancji, związków chemicznych i kosmetycznych, które wykorzystał również przy tworzeniu kosmetyków marki FIT SKINCARE FOR MEN. „ Cieszymy się, że wreszcie i mężczyźni w Polsce mogą cieszyć się takimi produktami. W obliczy rozwijającego się trendu dbania o ciało, Fit Skincare For Men to doskonała propozycja uzupełniająca codzienną pielęgnację i zgodna z filozofią bycia fit. Liczymy, że nasze kosmetyki zdobędą uznanie mężczyzn, którzy odtąd będą mogli cieszyć się rezultatami ich działania.” – puentuje Artur Ligęska, założyciel firmy To Be Fit, wyłącznego dystrybutora marki na Polskę.

Kosmetyki FIT SKINCARE FOR MEN są dostępne w sklepie internetowym pod adresem:

http://to-be-fit.pl/sklep/ oraz w Klubie Fintess SOHO Body Spirit w Brwinowie. Sieć dystrybucji będzie sukcesywnie rozszerzana.

DOSSIER

O FIT SKINCARE FOR MEN

To zupełnie nowa na polskim rynku, linia wyjątkowych kosmetyków dla mężczyzn, którzy  chcą wyglądać i czuć się świetnie. Aktywni i świadomi wielu potrzeb swojej skóry, poszukują najlepszych rozwiązań i produktów, które spełnią ich oczekiwania. Receptura kosmetyków FIT Skincare For Men oparta jest o innowacyjne, bezpieczne i naukowo przebadane składniki, które gwarantują doskonałe rezultaty już po pierwszym miesiącu stosowania. To najlepsza inwestycja, dzięki której zadbasz nie tylko o wygląd swojej skóry, ale całe ciało – w skład linii wchodzą bowiem nie tylko kremy do twarzy, ale także żele do masażu i wyszczuplające, olejki do ciała, szampon oraz odżywki do włosów.  Filozofia FIT Skincare For Men doskonale wpasuje się w Twój zdrowy tryb życia i sprawi, że bycie fit nabierze nowego wymiaru.

O firmie TO Be Fit

To Be Fit powstało z myślą o wszystkich, dla których bycie fit jest naturalną częścią życia, wyznaczającą jego rytm i jakość. To kompleksowe myślenie, dzięki któremu nasze ciało staje się sprawne, zdrowe i pełne energii. Realizacja zamierzonych celów nie sprowadza się jedynie do treningu i diety – wie o tym każdy, kto pokochał filozofię życia fit. Tak jak my. Nasze ciało to świątynia, o którą powinniśmy dbać każdego dnia – podpowiadamy jak dokonywać dobrych wyborów i cieszyć się pracą nas samym sobą. Aktywność fizyczna, dieta, suplementy, kosmetyki, literatura i poszerzanie wiedzy – wyznaczamy kierunek, dzięki któremu wszystko staje się możliwe a idea „to be fit” nabiera realnych kształtów.

Misją To Be Fit jest:

  • – motywowanie do podejmowania wyzwań, dzięki którym każdy może osiągnąć wymarzone wyniki
  • – szerzenie wiedzy na temat kompleksowego dbania o formę fizyczną i psychiczną
  • – dostarczanie inspiracji każdemu, kto zdecyduje się zmienić swoje życie i ciało
  • – wspieranie wszelkich inicjatyw, które pomagają pozbyć się negatywnego myślenia na rzecz pełnej akceptacji swojej fizyczności
  • – pokazywanie przykładów z życia, które obrazują procesy przemiany i dążenia do doskonałości.

Related Images:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj