Otwarcie BRISTOL WINE BAR

WARSZAWA UL. KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 42/44

DSC_2204 lux1863re-130051-Advinture Wine BarWraz z zakończeniem renowacji w warszawskim hotelu Bristol powstało nowe miejsce – w murach ponadstuletniego budynku otwarty został WINE BAR z bezpośrednim wejściem od ulicy Krakowskie Przedmieście. Z początkiem października 2013 roku Bristol Wine Bar wita warszawiaków w pełnej odsłonie.

W Hotelu Bristol na początku ubiegłego wieku funkcjonowała już tzw. winiarnia. Nazywała się Lalka i była miejscem spotkań warszawiaków, artystów, a także światowej bohemy. Dzisiejszy wine bar kontynuuje tę tradycję. Jest to miejsce, w którym panuje swobodna, przyjazna atmosfera, gdzie można się spotkać zarówno z partnerem biznesowym w ciągu dnia, jak i na wieczorne spotkanie w gronie przyjaciół. To także prestiżowa lokalizacja z widokiem na Trakt Królewski oraz światowy design autorstwa londyńskiej projektantki Anity Rosato, zupełnie unikalny na rodzimym rynku.

Jednak najważniejsze w Bristol Wine Bar są wina, starannie wyselekcjonowane przez Roberta Mielżyńskiego, czołowego winiarza Warszawy, importera i znawcę tych szlachetnych trunków. Poza bogatą ofertą ze Starego Kontynentu i Nowego Świata, z którą można się zapoznać poprzez kartę lub wybierając butelkę zza przeszklonej szyby, służącej ponadto jako ściana wine baru, w ofercie codziennie dostępne są także wina sprzedawane na kieliszki. Są to propozycje zmienne, ponieważ istotna jest różnorodność i możliwość próbowania nowych rzeczy.

Ceny zaczynają się już od 18 złotych za lampkę. Bogatą ofertę uzupełniają przekąski, których celem jest podkreślanie smaku wina. Poza dużym wyborem tapasów, zamówić można rozmaite propozycje specjalnie wykreowane dla wine baru przez szefa kuchni Hotelu Bristol.

Wina są także dostępne w sprzedaży na wynos.

Godziny otwarcia: 12.00–23.00 od poniedziałku do niedzieli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj