Listopadowy numer HOT MODA – Na okładce Joanna Koroniewska

We wtorek, 15 października najnowszy, listopadowy numer magazynu HOT Moda ukaże się na rynku.

Na okładce pisma zagości piękna i lubiana aktorka – Joanna Koroniewska.

Pochodząca z Torunia aktorka, zyskała popularność rolą Małgorzaty Mostowiak w serialu „M jak miłość”. Zagrała również w takich produkcjach telewizyjnych jak „Julia”, „Hotel 52” czy „Komisarz Alex”. Jest również związana z warszawskim Teatrem Komedia, gdzie występowała m.in. w takich sztukach jak: „Pół żartem, pół sercem”, „Jabłko”, „After Ashley SHOW” czy „Fotki z wakacji”.

W listopadowym wydaniu HOT Moda Joanna Koroniewska zaprezentuje się także w sesji mody i opowie czym jest dla niej moda oraz jak dba o urodę i formę. „Inspiruje mnie moda londyńskiej ulicy, trochę grunge, trochę punk – to moje klimaty” – mówi nam aktorka. Więcej informacji o jej stylu i inspiracjach – w naszym magazynie.

W listopadowym HOT Moda znajdziecie również tematy:

Blogerka CHARILZE MYSTERY specjalnie dla nas relacjonuje TYDZIEŃ MODY w NOWYM JORKU. Opowiada o najciekawszych pokazach, dzieli się zakulisowymi news’ami i prezentuje własne stylizacje;

HOT: Tej jesieni SWETRY nosimy z KORONKĄ;

SUKIENKA kontra SPODNIE – stylistki HOT Moda wybrały najlepsze modele i podpowiadają, jak je nosić;

FIOLET I ZIELEŃ – superpara;

MUST HAVE – spódnica z koła i krótki top podkreślający talię;

Jesienne BUTY – kompletny przegląd najmodniejszych fasonów;

HITY złapane w SIECI – polecamy sprawdzone E-ADRESY;

MOCNE BRWI – gorąca tendencja w makijażu;

MEDYCYNA ESTETYCZNA – najnowsze kosmetyki i najskuteczniejsze zabiegi na twarz i ciało.

***

HOT Moda to magazyn modowy wydawany przez Marquard Media Polska. Skierowany do młodszych czytelniczek, prezentuje najnowsze trendy, inspiruje i doradza. Dzięki rozbudowanej sekcji shoppingowej, stanowi kompleksowe czasopismo dla kobiet, których pasją są moda i zakupy. Funkcję Redaktor Naczelnej magazynu pełni Joanna Góra.