Paulina Krupińska – MISS POLONIA 2012 w kampanii PLATFORMY ONLINE MOLIERA2.COM

Miss Polonia 2012 i kandydatka do tytułu Miss Universe 2013 Paulina Krupińska – w kampanii pierwszego w Polsce sklepu online z kolekcjami światowych Domów Mody.

Paulina Krupińska, Miss Polonia 2012, wystąpiła w kampanii Moliera2.com, pierwszej w Polsce platformy online z kolekcjami między innymi: Valentino, ISABEL MARANT , Balmain, Christian Louboutin, Moncler .

Paulina Krupińska wystąpiła w total lookach kolekcji dostępnych w Polsce, wyłącznie w Moliera 2.

Obecnie, za pośrednictwem Moliera2.com Klienci z całej Polski, mogą przez całą dobę, siedem dni w tygodniu obejrzeć, a następnie zakupić wybrane przez siebie wyjątkowe ubrania, akcesoria i dodatki, dostępne również w salonach Moliera 2 i Pl. Trzech Krzyży 3/4 w Warszawie.

Moliera2.com jest miejscem dedykowanym kobietom, w którym znajdują się kolekcje Domów Mody: Balmain, Christian Louboutin, Herve Leger, Isabel Marant, Moncler Gamme Rouge, Ralph Lauren, Salvatore Ferragamo, Simonetta Ravizza, Tod’s i Valentino. PlacTrzechKrzyzy.com oferuje kolekcje zarówno damskie i męskie: Moncler, Ralph Lauren, Salvatore Ferragamo, Tod’s.

Moliera2.com i PlacTrzechKrzyzy.com to nie tylko zakupy. To również miejsce inspiracji, przewodnik po trendach i możliwość uzyskania bezpłatnej porady stylisty.

Przesyłka doręczana jest w ciągu 24 godzin, a zwrot i wymiana są bezpłatne.

1 KOMENTARZ