Chusteczki Cleanic Antibacterial z płynem antybakteryjnym

Dbaj o higienę dłoni swojego dziecka nawet gdy jest w szkole! Chusteczki Cleanic Antibacterial z płynem antybakteryjnym

Zdjęcie wizerunkowe_Dziecko w szkolePrzyczyną wielu zakażeń, takich jak zatrucia pokarmowe, przeziębienia czy nawet grypa, są wirusy i bakterie przenoszone na brudnych dłoniach. Lekarze alarmują, że regularne mycie rąk jest w stanie znacząco zmniejszyć liczbę chorób przewodu pokarmowego oraz układu oddechowego. Dlatego nauczenia dziecka nawyku dbania o higienę rąk jest niezwykle ważne, zwłaszcza gdy jest w szkole. Marka Cleanic poleca wygodne chusteczki Cleanic Antibacterial nasączone płynem antybakteryjnym, żeby każdego dnia nasze pociechy pamiętały o oczyszczaniu, zwłaszcza przed posiłkami!

Wystarczy, że smyk odruchowo potrze nie umytymi dłońmi okolice nosa, ust czy oczu i już narażony jest na ryzyko infekcji. Dlatego lekarze podkreślają, że jednym z najskuteczniejszych sposobów obrony przed chorobami jest właśnie mycie rąk. Jednak higiena w szkołach od dawna jest problemem, z którym zmagają się rodzice. Nauczyciele i wychowawcy nie mają możliwości skontrolowania każdego dziecka, czy odpowiednio myje dłonie. Często też stan sanitariatów, brak mydła w łazienkach, uniemożliwiają prawidłową higienę.

Aby wykluczyć sytuacje, że dziecko zapomni lub nie będzie miało jak zadbać o higienę przed jedzeniem, ważne są wygodne rozwiązania. Chusteczki Cleanic Antibacterial nasączone płynem antybakteryjnym, pozwolą łatwo oczyścić dłonie. Dodatkowo płyn szybko i bezwzględnie usunie bakterie, sprawiając, że pociecha będzie mogła bezpiecznie zjeść – na szkolnym korytarzu, stołówce czy na podwórku. Żeby dziecko zawsze pamiętało o przemyciu dłoni chusteczkami, a ich stosowanie było dla niego naturalnym odruchem, najlepiej zawsze pakować je w tej samej przegródce, co pudełko z drugim śniadaniem. Dzięki temu maluszek, wyciągając przygotowane smakołyki, automatycznie sięgnie po chusteczki oczyszczające.

Chusteczki Cleanic Anitbacterial posiadają małe opakowanie. Dzięki temu nie zajmują dużo miejsca, zawsze gwarantując najwyższą jakość produktu.

Ilość w opakowaniu: 15 szt.

Rekomendowana cena: 2,99zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj