NARODZINY LEGENDY LEE – Nowa kampania Move Your Lee®

men womenKultowa amerykańska marka Lee® Jeans zbliża się do 125 rocznicy swojego powstania, i mimo ponad wiekowego istnienia na rynku wcale nie zamierza zwalniać tempa… można nawet powiedzieć, że będzie miała jeszcze więcej powodów do świętowania.

W ostatnich latach marka pokazała swój niepohamowany duch bardziej niż kiedykolwiek, głównie dzięki odświeżeniu jej idei przez obecnego prezesa, dynamicznego młodego przywódcy o niesamowitej charyzmie i przedsiębiorczości.

To właśnie te cechy pomogły Gillesowi Laumonier doprowadzić firmę do takiego sukcesu i sprawiły, że nastąpiło odrodzenie i zainteresowanie marką Lee® .

Dziś, w świecie, w którym przed wieloma markami pojawiają się wciąż nowe wyzwania, Lee® cieszy się sukcesem dzięki postawie oraz determinacji jej najmłodszego w historii przywódcy. Gilles Laumonier został mianowany na prezesa Lee® International trzy lata temu, w wieku zaledwie 38 lat. Z początku obwiniany o całkowitą zmianę lubianej aczkolwiek trochę zapomnianej marki przystąpił do działania bardzo szybko, nie tracąc czasu na wdrożenie swojej wizji, aby ponownie ożywić Jeans – poprzez dostarczanie najwyższej jakości denimu w przystępnej cenie.

Pierwszymi punktami na liście Laumoniera był produkt i jego design… powołał nowego dyrektora kreatywnego, mającego za zadanie zbudować i przewodzić młodemu dynamicznemu zespołowi, który będzie trzymał rękę na pulsie i podążał za międzynarodowymi trendami.

Lee® miałoby od teraz dostarczać wysokiej jakości denim dla mężczyzn, jak było od zawsze, ale jednocześnie udowodnić, że może z powodzeniem zaspokajać potrzeby kobiety śledzącej modowy rynek. Równolegle chciał również pokazać, że struktura całej organizacji powinna opierać się na równowadze procesu dostawy, produkcji, identyfikacji wizualnej, a także sposobie prezentacji marki na arenie międzynarodowej.

Wreszcie postawił sobie za cel zmianę sposobu komunikacji poprzez powołanie nowej agencji, aby przekazywać aktualne wiadomości i stworzyć nowy slogan, który stałby się elementem jednoczącym fanów marki: Move Your Lee®. Kampania została wdrożona we wszystkich mediach i była pierwszym wstępem do aktywności w social media i działań on-line.

125 urodziny będą jednym z wielu powodów dla Lee®, aby świętować. Nowa kampania na sezon FW13 Move Your Lee® kontynuuje temat tańca z poprzedniego sezonu, czerpiąc ze sztuki filmowej oraz muzycznej choreografii, aby stworzyć pełen emocji film krótkometrażowy, który wręcz hipnotyzuje widza.

Nastrój w filmie przemawia do podświadomości odbiorcy dzięki niesamowitej ścieżce dźwiękowej, która służy jako doskonały akompaniament. Już niebawem film Move Your Lee® będzie można obejrzeć w kinach i na portalach internetowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj