Kolejne ekskluzywne łóżko o wartości 330.000 złotych sprzedane w Polsce.

Vividus_shoesŁóżko Vividus firmy Hästens, które jest najdroższym i uznawanym za najbardziej komfortowe łóżko na świecie, zostało sprzedane i dostarczone szczęśliwemu nabywcy w Trójmieście. Jest to już kolejny Vividus, sprzedany przez polskiego dystrybutora klientowi w Polsce.

Niebagatelna cena łóżka plasuje je w kategorii dóbr luksusowych – co w zupełności odpowiada jakości produktu. Firma Hästens słynie z precyzji i najwyższych standardów. Każdy Vividus wykonany jest ręcznie przy użyciu wyłącznie naturalnych materiałów najlepszej jakości, takich jak końskie włosie, bawełna, wełna i len. Rama łóżka wykonana jest z drewna sosnowego pozyskiwanego z północnej Szwecji. Za komfort odpowiada też kilka odpowiednio skonfigurowanych systemów sprężyn a każde z łóżek przygotowywane jest na indywidualne zamówienie.

Model ostatnio sprzedany w Polsce jest tym bardziej wyjątkowy, ponieważ został wykonany w rozmiarze większym niż standardowy wymiar 210 x 210 cm. Łóżko wykonano w kolorze grafitowej kraty a jego wyjątkowy charakter podkreślają detale z aluminium. Szczęśliwy nabywca będzie więc wypoczywał w wyjątkowym i jednym z największych łóżek jakie stworzył szwedzki Hästens. Tego przywileju mogą dostąpić tylko nieliczni.

Stworzenie tego niezwykłego mebla zajmuje około 160 godzin pracy wykonywanej ręcznie przez wysoko wykwalifikowanych pracowników firmy. Model Vividus jest efektem pokoleniowej wiedzy, doświadczenia i zaangażowania w stworzenie najwygodniejszego łóżka świata.

Vividus to nie tylko łóżko, to symbol stylu życia – jest jak luksusowy samochód zaparkowany w sypialni. Z klasą, najwyższej jakości i gwarantujący najlepszy wypoczynek. To łóżko zostało stworzone by zapewnić wygodę na najwyższym, światowym poziomie.

Łóżka Hästens wybrała już liczna grupa ludzi na całym świecie. Wśród nich jest Jego Wysokość Król Szwecji. Można je także znaleźć w wielu hotelach za granicą. Hästens posiada w ofercie szereg różnych modeli łóżek, których ceny zaczynaj się już od kilkunastu tysięcy złotych.

Czy wiesz, że…

Do wyprodukowania łóżka Vividus nadaje się tylko jedna na dwieście sosen pochodzących z lasów Szwecji.

***

Hästens to szwedzka marka z ponad 160-letnią tradycją, produkująca najwyższej jakości łóżka, do których wypełnienia używane są jedynie naturalne materiały. Hästens działa na 25 rynkach i rozszerza stale swoją działalność. W kwietniu 2006 Hästens otrzymał nagrodę ‘Grand Export Prize’ przyznaną przez Jego Wysokość Króla Szwecji w ramach uznania za sukcesy, jakie odniosła firma.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj