Braun °CoolTec – pierwsza na świecie golarka z technologią aktywnego chłodzenia

Barun_CoolTec_CT2ccCodzienne golenie już nigdy nie będzie takie samo. Nowa, rewolucyjna golarka Braun °CoolTec z technologią aktywnego chłodzenia zapewni arktyczną ulgę wrażliwej, podrażnionej skórze. Braun °CoolTec to najnowsza golarka do golenia na sucho. Golarka, dzięki aluminiowej listwie chłodzącej zintegrowanej z głowicą obniża temperaturę powstającą podczas golenia i zapobiega podrażnieniom nawet najbardziej wrażliwej skóry. Innowacyjna technologia w połączeniu ze stylowym designem czyni °CoolTec prawdopodobnie najbardziej zaawansowaną technologicznie golarką na świecie. Odkryj zalety technologii aktywnego chłodzenia i zapomnij o podrażnieniach skóry!

U mężczyzn golenie może wywoływać nieprzyjemne objawy, takie jak zaczerwienienie, suchość, a czasem delikatne pieczenie. To właśnie z myślą o skórze wrażliwej, eksperci marki Braun opracowali rewolucyjne golarki °CoolTec. Golarki wyposażone zostały w aluminiową listwę chłodzącą, która aktywnie schładza skórę minimalizując jej podrażnienie w porównaniu do tradycyjnego golenia maszynką bez aktywnego chłodzenia. Po użyciu golarki skóra wrażliwa jest orzeźwiona, a podrażnienia po prostu znikają.

Sekretem golarek Braun °CoolTec jest innowacyjna technologia chłodzenia. Podczas, gdy głowice większości golarek nagrzewają się w trakcie golenia, golarki °CoolTec posiadają rewolucyjną aluminiową listwę chłodzącą zintegrowaną z głowicą, która aktywnie schładza skórę w trakcie golenia, minimalizując jej podrażnienie. Ta przełomowa innowacja wykorzystuje technologię termoelektrycznego chłodzenia, która stosowana jest przy konstrukcji statków kosmicznych i satelit.

Odkryj zalety niezwykłej technologii aktywnego chłodzenia i poczuj wyjątkową gładkość skóry wrażliwej na dłużej, dzięki wielu innowacyjnym rozwiązaniom:

 • Technologia aktywnego chłodzenia wykorzystuje aluminiową listwę chłodzącą, która schładza skórę w trakcie golenia, minimalizując jej podrażnienie.
 • Ostrza SensoBlade™ dla ostatecznie gładkiego golenia. Ostrza specjalnie zaprojektowane w celu przechwytywania włosów rosnących w różnych kierunkach.
 • Regulowany trójfazowy system tnący składa się z dwóch niezależnych, ruchomych elementów tnących, które dostosowują się do każdego kształtu twarzy.
 • Przycisk chłodzenia, dzięki któremu można włączyć lub wyłączyć funkcję chłodzenia.
 • Baza czyszcząca Clean & Charge to jedyna na świecie, trójczynnościowa stacja czyszcząco-ładująca. Działa w oparciu o roztwór alkoholowy, eliminując 99,99% bakterii podczas każdego cyklu czyszczenia. Za pomocą jednego przycisku golarka zostaje naładowana i wyczyszczona. Ostrza są nasmarowane i utrzymane w doskonałym stanie.

Dodatkowe funkcje:

 • Funkcja Wet&Dry umożliwia komfortowe golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro.
 • Golarka jest 100% wodoodporna do głębokości 5m. W pełni nadaje się do mycia pod bieżącą wodą.
 • Wyświetlacz LED wskazuje poziom naładowania akumulatora, stan czystości urządzenia oraz status blokady podróżnej.
 • Trymer umożliwia przycięcie dłuższego zarostu.
 • Wytrzymały akumulator litowo-jonowy. Jedna godzina ładowania zapewnia do 45 minut bezprzewodowej pracy golarki. Krótkie, 5-minutowe ładowanie wystarcza na jednorazowe golenie.

Marka Braun to synonim doskonałego designu. Dlatego nowa golarka

Braun °CoolTec z technologią aktywnego chłodzenia została doceniona za wspaniałe wzornictwo i wyróżniona prestiżową nagrodą Red Dot Design Award 2013.

Golarki Braun °CoolTec

Sugerowana cena detaliczna – w zależności od modelu.

 • CT 2S – 579,00
 • CT 2 CC – 679,00
 • CT 4 S – 599,00

1 KOMENTARZ

 1. Mam przyjemność testować golarkę w ramach projektu trnd Polska. Super sprzęt dla prawdziwego mężczyzny! Doskonale radzi sobie z twardym i gęstym zarostem. Dzięki funkcji aktywnego chłodzenia sóra nie jest podrażniona, jak po goleniu tradycyjnymi maszynkami. Dużym plusem jest możliwość golenia się pod prysznicem. Pełne naładowanie baterii wystarcza na tydzień golenia (bez włączonej funkcji chłodzenia). Polecam