Kamizelka na różne sposoby

Wiernymi fankami futrzanych kamizelek od lat są największe gwiazdy, m.in. Kate Moss, która zakłada je do białych t-shirtów, folkowych tunik czy romantycznych sukienek oraz siostry Mary-Kate i Ashley Olsen. Uwielbiają je także czołowe stylistyki modowe, w tym Trinny Woodall (współautorka programu „Trinny i Suzannah ubierają Polskę”).

Futrzana kamizelka doskonale wygląda w wielu stylizacyjnych zestawieniach. W wersji eleganckiej będzie idealnie komponować się z białą koszulą, jeansami oraz botkami na wysokim obcasie. Romantycznego charakteru nada jej natomiast urokliwa sukienka w pastelowych kolorach oraz kozaki sięgające za kolano. Klubowo kamizelki futrzane będą prezentować się z ubraniami w zbliżonych kolorach, np. czarnych legginsach i tunikach.

Idealna kamizelka najlepiej prezentuje się, gdy nie jest zbyt obszerna i perfekcyjnie dopasowuje się do figury. Optymalnie gdy sięga lekko za talię lub do połowy uda. Najmodniejszym trendem sezonu jest kamizelka przewiązana satynową wstążką lub szerokim, najlepiej skórzanym paskiem. Dzięki temu podkreślimy naszą talię i zachowamy idealne proporcje figury. Trzeba jednak pamiętać, że futro to bardzo mocny element stylizacji, dlatego nie należy dokładać do wybranej kamizelki innych futrzanych elementów. Umiar w tym przypadku jest jak najbardziej wskazany.