Zadbana i pachnąca kuchnia z Presto Clean

Presto Clean do kuchni 72 szt.2Przebywanie w czystej kuchni to prawdziwa przyjemność. Niezależnie od tego, czy akurat przyrządzasz posiłek, czy delektujesz się aromatyczną kawą, czy też zajmujesz się drobnymi pracami domowymi przy kuchennym stole. Jak zapanować nad przestrzenią po szybkim śniadaniu, rodzinnym obiedzie i wystawnej kolacji dla znajomych?

Jak uniknąć mozolnego szorowania, skrobania i długiego sprzątania? Nic prostszego! Wystarczą ściereczki czyszczące Presto Clean i kilka przydatnych wskazówek.

Oczyszczanie z tłustego kurzu szafek kuchennych i okapów jest prawdziwą zmorą. Dlatego też ściereczki czyszczące Presto Clean zostały wzbogacone o formułę Active Orange, która posiada wysoką koncentrację składników myjących. Zawiera aktywne substancje czyszczące, w tym środki powierzchniowo czynne oraz łagodny środek ułatwiający zmywanie tłuszczu. Substancja o właściwościach antybakteryjnych podwyższa skuteczność czyszczenia. Dodatkowo Presto Clean do kuchni charakteryzują się przyjemnym zapachem pomarańczowej świeżości, który zostaje na długo. Ściereczki czyszczące Presto Clean do kuchni posiadają neutralne pH. W przypadku czyszczenia powierzchni mających kontakt z żywnością należy przemyć je wodą.

Ściereczki Presto Clean do kuchni są dostępne w cenie około 6,00-8,00 zł za opakowanie 72 sztuki.

ABC kuchennych porządków

Zacznij od uporządkowania przestrzeni. Wyrzuć do kosza wszystkie zbędne rzeczy. Przedmioty, które nie wymagają mycia pochowaj do szafek i poodkładaj na należyte miejsca. Do zmywarki wstaw naczynia i garnki zaczynając od tych najbardziej zabrudzonych, one powinny znaleźć się na samym dole.

Porządki od góry do dołu

Następnie zajmij się czyszczeniem szafek, blatów i okapu. Wyjmij ściereczkę czyszczącą Presto Clean i zaklej szczelnie opakowanie, aby pozostałe ściereczki nie wysychały. Zacznij od góry i kieruj się ku dołowi pomieszczenia. W ten sposób unikniesz zabrudzenia już wyczyszczonej powierzchni.

Najpierw przetrzyj ściereczką Presto Clean górne części półek, gdyż na nich zwykle osadza się warstwa tłustego kurzu, a następnie całe szafki oraz blaty.

Czyste sprzęty kuchenne

Teraz kolej na piekarnik i kuchenkę mikrofalową. Pamiętaj, aby regularnie czyścić te sprzęty. Najlepiej zaraz po tym, jak przestaniesz z nich korzystać. Wtedy wystarczy szybkie przetarcie ściereczką Presto Clean do kuchni. Dzięki temu nie będziesz miała problemów z utrzymaniem tych urządzeń w czystości.

Lodówkę i zmywarkę przetrzyj najpierw z zewnątrz jedną ściereczką czyszcząca Presto Clean do kuchni. Następnie sprawdź czy środek tych urządzeń nie wymaga dodatkowego oczyszczenia.

Została jeszcze podłoga, którą na koniec porządków dokładnie umyj wodą z płynem. W przypadku miejscowym zabrudzeń możesz użyć ściereczki Presto Clean.

Gotowe! Teraz Twoja kuchnia lśni czystością, a wkoło unosi się przyjemny aromat świeżości i pomarańczy.