Przyłapani na… modzie – Fashion street w Galerii Krakowskiej

Moda to nie tylko światowe wybiegi i kolorowe magazyny, ale także to wszystko, co nosimy na co dzień. Teraz Galeria Krakowska „zawsze modna” chcąc przybliżyć mieszkańcom Krakowa fashion street tworzy na swoim profilu na Facebooku album, w którym będzie można podziwiać modę wprost z krakowskich ulic.

Kampania fashion street pt. „Przyłapani na modzie” organizowana jest na terenie Galerii Krakowskiej od marca ubiegłego roku. Jej najważniejszym przesłaniem jest pokazywanie ciekawie ubranych ludzi, stylów i trendów, które można odnaleźć w naszym życiu codziennym. Akcja podkreśla, że prawdziwa moda to nie tylko światowe wybiegi i kolorowe magazyny, ale także to wszystko, z czym możemy spotkać się na co dzień w szkole, pracy, na zakupach oraz podczas spotkań z przyjaciółmi. W każdej kolejnej odsłonie kampanii, ekipa „Przyłapanych na modzie” wyszukuje najlepiej ubrane osoby wędrujące po alejkach Galerii Krakowskiej, czego efektem jest ukazujący się na koniec każdego miesiąca modowy album dostępny na fanpage’u Galerii Krakowskiej: https://www.facebook.com/galeria.krakowska

1 KOMENTARZ

  1. Nie wiem, czy te sesje są spontaniczne z przypadkowymi osobami, czy aranżowane z umówionymi modelami i modelkami, ale jakby nie było – bardzo fajna akcja. Ludzie się przebierają i fotografują i znowu przebierają 🙂 Brawo dla Galerii Krakowskiej! P.S. Warszawska Arkadia, niestety nie pozwala na fotografowanie wokół Centrum, ani broń Boże w środku. Wystarczy pokazać się z aparatem fotograficznym, a zaraz nie wiadomo skąd wyskakuje ochroniarz i przegania ,,odgórnie,, łapami (jak za dawnych PRL-owskich czasów pod fabryką)