Spotkanie z Magdą Hasiak w showroomie fullofstyle.pl – fotorelacja

Fullofstyle.pl dał już się poznać z niestandardowego sposobu myślenia oraz działania!

Dlatego też, prezentacja najnowszej kolekcji poznańskiej projektantki Magdy Hasiak miała bardzo niestandardową oprawę, a mianowicie, showroom fullofstyle.pl przeobraził się na jeden dzień w mieszkanie projektantki!

W transformacji centrum dowodzenia fullofstyle.pl w przytulne i ciepłe mieszkanie pomogły meble z showroomu Reset (http://www.resetpoint.pl/). Może właśnie dlatego podczas spotkania panowała niemalże rodzinna atmosfera.

W takich okolicznościach zapoznanie się z propozycją Magdy Hasiak na sezon jesienny to czysta przyjemność. Projektantka po raz kolejny potwierdza, że styl „smart casual” jest jej najbliższy, a łamanie krawieckich konwenansów stało się już jej znakiem rozpoznawczym.

Partnerem prezentacji oprócz showroomu Reset był także e-zegarek (www.e-zegarek.pl) , który zaprezentował najnowsze modele zegarków, oczywiście na sezon jesień/zima 2013/14. Sama projektantka nie mogła się im oprzeć!

W takcie wydarzenia odwiedzili nas :

Tobiasz Kujawa oraz Harel, którzy swoim wyczulonym okiem badali nową kolekcje Magdy.

Konarad Fado który wypatrzył kilka propozycji dla Ani Wendzikowskiej.

Ada Szulc odwiedziła nas pomimo jet jag’u, ponieważ dzień wcześniej wróciła z Tokio, gdzie nagrywała swój najnowszy teledysk.

Stylistki VIVA Moda, pojawiły się tuż przed wylotem do Nowego Jorku, gdzie realizowana będzie sesja do kolejnego numeru magazynu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj