Szklana ELEGANCJA – DESIGN, EKOLOGIA i CICHA PRACA

Sharp_2Sharp poszerza ofertę czterodrzwiowych chłodziarko-zamrażarek klasy Super Premium

Firma Sharp wprowadziła na rynek nowe, imponujące, czterodrzwiowe chłodziarko-zamrażarki Super Premium serii SJ-FS820V. Nowe chłodziarki nie tylko świetnie wyglądają, ale także wyróżniają się największą pojemnością w swoim segmencie oraz klasą energetyczną A++.

Nowe chodziarko-zamrażarki Sharp stworzono zgodnie z najnowocześniejszymi trendami obowiązującymi we współczesnych kuchniach. Drzwi urządzeń wykończono lśniącym hartowanym szkłem, dzięki czemu zyskały ekskluzywny charakter.

Drzwi ze srebrnego lub czarnego szkła, niskie zużycie energii, wydajne lampy LED oświetlające potężne wnętrze – modele SJ-FS820V dodadzą stylu każdej rodzinnej kuchni. Ten najnowszy czterodrzwiowy model chłodziarko-zamrażarki, maksymalizuje możliwości przechowywania żywności dzięki ultra dużym pojemnikom oraz innowacyjnemu rozłożeniu wszystkich elementów, włączając w to automatyczną kostkarkę do lodu.

Nowe chłodziarko-zamrażarki Sharp to nie tylko piękny design. Najnowsze modele wyposażono również w szereg unikatowych technologii. Jest wśród nich m.in. technologia Inverter gwarantująca cichą pracę urządzenia – posiada ono jeden z najniższych na rynku wskaźników poziomu szumów tj. 37 dB. Technologia Inverter zapewnia także skuteczną kontrolę temperatury wewnątrz komór, nawet w przypadku częstego otwierania drzwi, i co szczególnie ważne, gwarantuje dużą oszczędnoś

energii. Dzięki temu modele oznaczono etykietami efektywności energetycznej A++. Technologia Inverter jest najnowszym rozwiązaniem Sharp, a modele SJ-FS820V są pierwszymi chłodziarko-zamrażarkami, w których ją zastosowano.

 

Pozostałe zaawansowane technologie zainstalowane w chłodziarko-zamrażarkach SJ-FS820V, zapewniające zachowanie maksymalnie długiego czasu przechowywania żywności, ograniczające jej wysuszanie i utratę wartości odżywczych to m.in.: opatentowana przez Sharp technologia oczyszczania powietrza Plasmacluster, No Frost, Advanced Hybrid Cooling, czy pochłaniacz zapachów typu Honeycomb.

Technologia Plasmacluster – tak jak w oczyszczaczach powietrza czy klimatyzatorach, odpowiada za uwalnianie do powietrza zbilansowanych jonów, które krążą pomiędzy żywnością przechowywaną w lodówce a ściankami komory. Stykając się z poszczególnymi produktami, jony usuwają otaczające wirusy, drobnoustroje, zarodniki grzybów pleśniowych, które następnie ulegają rozpadowi. Dzięki tej technologii nasze pożywienie jest dłużej świeże, ale także smaczniejsze – wędliny nie obsychają, a warzywa, czy owoce są chrupkie. Zachowują także walory odżywcze i kolor.

No Frost – funkcja, która zapobiega powstawaniu szronu, zachowując równomierny rozkład temperatur chłodziarki i zamrażarki. Na zawsze możemy zapomnieć o czasochłonnym i uciążliwym rozmrażaniu.

Advanced Hybrid Cooling – czyli system chłodzenia hybrydowego ograniczający wysuszanie przechowywanych produktów dzięki schładzaniu ich wilgotnym i chłodnym powietrzem. Nie uderza ono wprost w pożywienie, a dzięki odpowiedniemu ustawieniu nawiewów i specjalnej płycie zainstalowanej na tylnej ścianie chłodziarki, rozchodzi się po komorze równomiernie. To właśnie taki sposób chłodzenia zapewnia ograniczone wysuszanie. Przechowywane produkty nie tylko zachowują świeżość, kolorystykę, ale także wartości smakowe.

Honeycomb – efektywnie neutralizuje przykre zapachy. Już nigdy więcej lody nie będą przesiąknięte zapachem ryby przechowywanej w komorze obok.

Chłodziarko-zamrażarki Sharp SJ-FS820VSL (kolor srebrny) i Sharp SJ-FS820VBK (kolor czarny) są już dostępne w sprzedaży.

Cena: Ok. – 10 499 zł. (2 450 Euro)

Czterodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka SJ-FS820VSL/BK

 • Szklane drzwi w kolorze srebrnym lub czarnym
 • Oświetlenie LED wewnątrz chłodziarki
 • Dotykowy panel sterowania
 • Całkowita pojemność: 600L
 • Unikalna, opatentowana przez Sharp technologia Plasmacluster
 • Technologia Hybrid cooling
 • Technologia Inverter
 • Pochłaniający przykre zapachy filtr typu nano
 • Automatyczna kostkarka do lodu
 • Poziom szumów: 37 dB
 • Wymiary: (wys. x szer. x gł.): 1830 x 890 x 770 (mm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj