Relaks w konstelacji Oriona

image descriptionPrysznic czy kąpiel? Przez pośpiech i natłok obowiązków na to drugie zwykle nie starcza nam czasu. Dla tych, którzy jednak szukają relaksu we własnej łazience Grupa Armatura przygotowała coś, co pozwala znaleźć kompromis – deszczownicę Orion.

Nowość w ofercie Grupy Armatura to znakomite rozwiązanie do każdej łazienki w minimalistycznym stylu. Deszczownia Orion w efektowny sposób podkreśli design pomieszczenia. Została zaprojektowana w oryginalnej formie, posiada kwadratowy dysk oraz słuchawkę natryskową utrzymaną w takiej samej stylistyce. Oferowana jest w duecie z baterią termostatyczną, baterią Brylant lub solo. Funkcjonalność armatury i jej solidne wykończenie sprawia, że przez długie lata będziemy mogli cieszyć się w naszej łazience kojącym, letnim deszczem.

Komfort użytkowania zapewniają także nowoczesne rozwiązania: oznaczona na pokrętle skala z temperaturą oraz czerwony przycisk „przeciwpoparzeniowy”. Nie musimy się więc obawiać oblania wrzącą wodą w wyniku przypadkowego przekręcenia uchwytu baterii. Dodatkowo wysokość urządzenia można indywidualnie regulować.

Deszczownia ORION z baterią termostatyczną Classic:

producent: Grupa Armatura

materiał: mosiądz + tworzywo ABS

materiał węża: metalowy

kolor: chrom

długość drążka [mm]: 740

system czyszczenia: easy clean

wymiar dysku / raczki [mm]: 190 / 80

długość węża [mm]: 1400 / 600

inne: certyfikaty i deklaracje: produkt wykonany zgodnie z normą PN-EN 1112/1113, posiada Atest Higieniczny, Deklarację Zgodności

Gwarancja : 100 lat na elementy odlewane, 3 lata na bezawaryjną pracę regulatorów termostat., 5 lat na bezawaryjną pracę głowic

cena: 995 zł brutto

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj