Czy wiesz co to są Kosmoceutyki ? Jeszcze nie?! Poznaj produkty Dr Murad!

H862_LKO_ProductRepGroup

Kosmoceutyki – co to jest?

Kosmoceutyki to środki działające nie tylko na widoczne skutki problemu skórnego, ale również na jego przyczynę. Czym różnią się od „normalnych” kosmetyków? To produkty doskonale łączące lecznicze i pielęgnacyjne właściwości składników. Ważną rolę pełnią w nich tzw. składniki aktywne, które mogą wpływać na procesy fizjologiczne zachodzące w skórze człowieka. To dzięki nim pozbywamy się zarówno niemiłych dla oka widocznych problemów skórnych, wyprysków, zmarszczek, ale także zapobiegamy ich nawrotom, a często cofamy widoczne już skutki.

Dodatkowo pozbawione są sztucznych polepszaczy, takich jak: barwniki, związki zapachowe, konserwanty, a więc niwelują ryzyko alergii.

Najważniejsze – skuteczność !

Wśród kosmoceutyków znajdziemy m.in. preparaty przeciwstarzeniowe, przeciwwypryskowe, do cery naczynkowej czy pilingujące. Warto przyjrzeć się ofercie preparatów dostępnych na rynku. Pamiętajmy, że najważniejsze, aby były to środki z patentami z wiarygodnego źródła. Od kilku tygodni na naszym rynku można kupić od oficjalnego dystrybutora kosmoceutyki Dr Murad – chwalone przez gwiazdy Hollywood, m.in. Susan Sarandon, Renee Zellweger, które przyznają, że od lat filozofia tej marki i produkty mają stałe miejsce w harmonogramie ich dnia

Do każdego typu cery, jak również do każdego jej problemu, trzeba podchodzić indywidualnie. Kosmoceutyki marki Dr Murad to 3 kroki do piękniejszej cery : oczyszczanie, nawilżanie, odżywianie. Linie można dowolnie łączyć w zależności od problemów skórnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj