Salon Ka Sport nowym najemcą Portu Rumia

Ka SportW sobotę, 22 czerwca do grona najemców Portu Rumia CH Auchan dołączył salon Ka Sport. Na powierzchni blisko 73 mkw. klienci znajdą szeroki wybór odzieży outdoorowej i obuwia sportowego znanych marek, takich jak North Face czy Alpine Pro.

Salon Ka Sport oferuje specjalistyczną odzież i akcesoria dla amatorów sportu. Pośród różnorodnych producentów, których wyroby można kupić w salonie, znajdują się między innymi: oferująca obuwie trekkingowe marka Dolomite, koncentrujący się na kolekcji odzieży i obuwia outdoorowego czy odzieży narciarskiej Alpine Pro, będący liderem w produkcji odzieży i sprzętu turystycznego North Face oraz Regatta – oferująca kurtki przeciwdeszczowe, bluzy polarowe czy spodnie trekkingowi dla całej rodziny.

Ka Sport działa od 2009 roku. Firma posiada sześć salonów na terenie Trójmiasta. Od 22 czerwca jeden z nich zlokalizowany jest w Porcie Rumia CH Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Salon ma powierzchnię 72,54 mkw.

O Porcie Rumia Centrum Handlowe Auchan:

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Przez 7 dni w tygodniu klienci galerii mają do dyspozycji ponad 80 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Przy Porcie Rumia mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 20.00. Centrum Handlowe posiada blisko 2000 miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku. Więcej informacji na stronie internetowej www.portrumia.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj