Grand opening Malabelle – Home Spirit

20 czerwca o godzinie 13:00 drzwi do showroomu przy ulicy Polnej 18/20 zostały uroczyście otwarte. Właściciele przywitali gości lampką białego wina i smaczną czekoladą. Po wspólnym smakowaniu przekąsek był czas na obejrzenie dekoracji oraz katalogów jakie prezentowało Malabelle. Anna Rusiniak Malinowska „przywitała się” z Warszawą rozpoczynając nowy rozdział, w którym sklep internetowy został uzupełniony showroomem. Teraz do Malabelle można przyjść, obejrzeć prezentowane meble, dekoracje i porozmawiać o dekorowaniu wnętrz.

„ Nasze kolumny tekowe miały zdobić nasz dom, lecz wiedziałam po przywiezieniu ich do domu, że będą miały inne przeznaczenie, teraz do nabycia są u nas jako wysokie bo ponad 3 metrowe lampy z klasycznymi abażurami” mówi Anna Rusiniak-Malinowska osoba, która stworzyła to miejsce.

Malabelle zapewnia oryginalne dodatki dla domu i wyposażenie wnętrz o nietuzinkowym designie, trafiającym w gusta wielbicieli współczesnego eklektyzmu, jak i miłośników tradycyjnej elegancji. Przy wyborze elementów do dekoracji wnętrz, firma zwraca szczególną uwagę na akcenty naturalne. W ich asortymencie znajdą Państwo artykuły dekoracyjne reprezentujące styl skandynawski oraz prawdziwe dzieła sztuki rzemieślniczej, które zostały ręcznie wykonane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj