GREEN FASHION SHOW – 19 marca 2013, godz. 19:30 | FORTY KLEPARZ, UL. KAMIENNA 2

  Organizatorzy Green Fashion Show zapraszają na pokaz eco-kreacji autorstwa młodych, zdolnych projektantów. W programie także panel dyskusyjny na temat biznesowej strony recycle artu.

  Recykling to punkt widzenia świata, postawa wobec środowiska. Większości kojarzy się tylko z segregacją i kolorowymi koszami. Jednak to modny trend. Papierowe kreacje wykonane przez studentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru z Krakowa to nie tylko artystyczny manifest ekologiczny, ale przede wszystkim zabawa formą, fakturą i recyklingowym materiałem. 

  Papierowe wariacje to nie wszystko. Tego wieczoru zobaczycie także kreacje wykonane z nieśmiertelnego i zawsze modnego dżinsu. Kreatywność studentów znalazła swój wyraz w niekonwencjonalnym podejściu oraz ciekawych i szalonych formach.

  http://fashionschool-photographyschool.com/

  Oficjalną część Green Fashion Show zamknie panel dyskusyjny z ludźmi, którzy ze sztuki stworzyli biznes. Dziewczyny z hifi.studio projektowe opowiedzą o projekcie tekturki ECO_DESIGN – linii mebli z tektury,które – jak mówią projektantki – są świetną propozycją dla studentów, chcących niebanalnie urządzić swoją małą przestrzeń w wynajmowanych mieszkaniach czy akademikach.

  http://hifistudioprojektowe.pl/

  Drugie życie bannerów reklamowych z krakowskich wydarzeń kulturalnych to zasługa Trashek. Dowiecie się jak zainteresować ludzi i skutecznie wypromować nawet tak nietuzinkowy pomysł na biznes jak torby ze starych plakatów. 

  http://trashki.pl/

  Na meblach z tektury i plakatach się nie skończy. W panelu dyskusyjnym wezmą udział także projektanci,których kreacje zobaczycie w showroomie. Druty, kapsle, recycling pełną parą! 

  Będzie awangardowo i edukacyjnie. A wszystko po to, by styl eko nie przeminął jako chwilowy trend.

  Więcej nie zdradzamy. Widzimy się 19 marca (wtorek) o godz. 19:30 w klubie Forty Kleparz w Krakowie! Po pokazie zapraszamy na after party, wstęp wolny. 

  Green Fashion Show to część Gali Finałowej II edycji Krakowskiego Festiwalu Odpowiedzialnego Biznesu– inicjatywy studenckiej promującej idee Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) oraz zrównoważonego rozwoju w przedsiębiorstwach. 

  www.festiwalodpowiedzialnegobiznesu.pl