Konkurs z nagrodami Jestem jak… | Cocciné

  Jestem jak… Napisz w kilku zdaniach, jakie buty najlepiej Ciebie opisują. Najbardziej oryginalne odpowiedzi nagrodzimy wspaniałymi nagrodami*
  Zdjęcia również mile widziane 😉

  Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie FP Coccine – http://www.facebook.com/KochamButyCoccine?ref=hl  Odpowiedzi prosimy umieszczać na FP Coccine pod Wydarzeniem „Konkurs z Fashionmedia.pl”

  Marka Cocciné istnieje na rynku już od ponad 13 lat. Oferuje najwięcej produktów do pielęgnacji butów w Polsce. Wszystkie produkty powstają w Wiązownie, w fabryce pod Warszawą, która jest nowoczesną siedzibą firmy Dakoma od 2010 roku. Od roku 2003 oferta produktów marki Cocciné systematycznie się poszerza.

  W tej chwili na rynku jest dostępnych około 50 rodzajów kosmetyków do pielęgnacji obuwia Cocciné. Poczynając od zwykłej tradycyjnej pasty w metalowej puszce, poprzez kremy z aplikatorem w wieczku, spraye, tłuszcze, impregnaty, dezodoranty, rozciągacze, korektory, odświeżacze, gąbki i czyściki samonabłyszczające, płynne pasty do renowacji koloru, emulsje i mleczka, żele, aż po serię Nano z nanocząsteczkami. Produkty te odświeżają, nabłyszczają, poprawiają kolor, wydłużają żywotność, chronią i impregnują obuwie. Marka Cocciné jest także jedyną, która posiada 63 kolory past do butów, umożliwiając tym samym pielęgnację butów w prawie każdym dostępnym w sprzedaży kolorze.

  W ofercie Cocciné znajdziemy także bardzo szeroką gamę wkładek do obuwia, w tym wkładki ze specjalnym przeznaczeniem – od ogrzania stóp zimą po ich schłodzenie latem, odświeżenie jesienią, a prawidłowe ustawienie w bucie podczas uprawiania sportu, a także linię wkładek profilaktycznych, zdrowotnych – Cocciné Anatomic Line (dostępne w sklepach medycznych) oraz różnego typu akcesoria do butów, np. łyżkę lub szczotkę do butów.

  W 2006 i 2009 roku produkty marki Cocciné zostały ukoronowane Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich

  *Nagrody do zdobycia;

  I nagroda – drewniana skrzynka z kosmetykami do pielęgnacji obuwia

  II  nagroda – zestaw kosmetyków do pielęgnacji obuwia

  III nagroda – zestaw kosmetyków do pielęgnacji obuwia