Fauna w ogrodzie | Ogólnopolskie Targi ANIMAL MARKET

  22 lutego rozpoczną się w Poznaniu ogólnopolskie Targi ANIMAL MARKET, które są najważniejszym spotkaniem branży zoologicznej w Polsce. Stanowią one także nie lada atrakcję dla miłośników zwierząt, na których w tym roku czekają wyjątkowe imprezy towarzyszące. Czym w tym roku zaskoczą organizatorzy i wystawcy?

   O sile branży hobbystycznej świadczą jej miłośnicy, w tym przypadku właściciele zwierząt towarzyszących. Zarówno organizatorzy, jak i wystawcy zatroszczyli się o urozmaicenie czasu, jaki zwiedzający spędzą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w terminie od 22 do 24 lutego.

  Zwierzęta z Polski i ze świata

  Z myślą o zwiedzających przygotowana zostanie wystawa zwierząt towarzyszących, która z uwagi na fakt, iż sąsiadować będzie w targami ogrodniczymi, nosi tytuł „Fauna w Ogrodzie”. Wezmą w niej udział zwierzęta, które spotkać można w polskich ogrodach przydomowych, takie jak gołębie rasowe, ptaki ozdobne, króliki, świnki morskie. Dzięki zaangażowaniu poznańskiego Zoo wystawę uświetnią nieco bardziej egzotyczne okazy, takie jak węże czy papugi. Nie zabraknie również kóz, pszczół oraz innych pożytecznych owadów, o których opowiedzą przedstawiciele Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

  Ale to nie wszystko. Otóż w sobotę i w niedzielę lekarze weterynarii wprowadzą wszystkich chętnych zwiedzających w tajniki zdrowego żywienia psów i kotów oraz hodowli zwierząt egzotycznych, takich jak gekony czy węże. Najmłodszych oraz wielbicieli drobnych zwierząt domowych organizatorzy zapraszają zaś w niedzielę na jedyną w swoim rodzaju rywalizację świnek morskich o tytuł „Best Pupil”.

  Zoologia dla profesjonalistów

  Jak bardzo branża zoologiczna zaangażowana jest w rozwój swojego sektora? Czy właściciele sklepów zoologicznych rozbudowują swoje placówki? Dlaczego właściciele zwierząt towarzyszących coraz większą uwagę skupiają na żywieniu pupili i ich pielęgnacji? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą wystawcy i organizatorzy Targów ANIMAL MARKET.

  Uczestnicy targów, szczególnie zwiedzający, będą mogli zapoznać się z naturalnymi, zdrowymi przekąskami dla swoich pupili. Choć w Polsce wciąż jeszcze karmi się zwierzęta resztkami ze stołu, mimo to jednak wzmaga zainteresowanie profesjonalnie zbilansowanym pożywieniem, również z półki premium. Dlatego też najsilniejszym orężem wystawców będzie maksymalnie szeroka oferta ze wskazanych kategorii.

  – Z każdą kolejną edycją Targów rośnie grono wystawców, zachęconych atmosferą sprzyjającą rozmowom biznesowym oraz coraz liczniejszą grupą profesjonalnych zwiedzających – mówi Jakub Patelka, dyrektor targów ANIMAL MARKET. Osoby decyzyjne – handlowcy, przedstawiciele, sklepów zoologicznych i sieci handlowych, hodowcy oraz lekarze weterynarii stanowią największą grupę odwiedzającą lutowe wydarzenia na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wśród wystawców nie zabraknie firm Vitakraft Tuptuś, Certech, Juwel Polska, Flex, Zolux, Curver Poland oraz Josera Polska.

  Więcej informacji na: www.animalmarket.com.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj