Qltowy Kosmetyk 2012 dla kosmetyków YOSKINE do oczyszczania i demakijażu twarzy

  Linia przeciwzmarszczkowych preparatów marki YOSKINE do oczyszczania, demakijażu i tonizacji cery otrzymała tytuł „Qltowy Kosmetyk 2012”. To prestiżowa nagroda przyznawana przez branżowy miesięcznik „Kosmetyki”, który wyłania najlepsze produkty na rynku już od 16 lat. Serię YOSKINE jury uznało za najlepsze polskie kosmetyki do demakijażu.

  Jurorzy „Qltowego Kosmetyku” docenili w preparatach YOSKINE to, że oprócz swojej podstawowej funkcji oczyszczającej i tonizującej, mają także działanie przeciwzmarszczkowe. Zwrócono uwagę również na dopasowanie kosmetyków do potrzeb różnych rodzajów cery.

  Wyboru najlepszych preparatów kosmetycznych na polskim rynku dokonali specjaliści z branży i osoby znane z ekranu. W jury zasiadali m.in. aktorka Jolanta Fraszyńska, dziennikarz telewizyjny Marcin Prokop, szefowe działów urody w prestiżowych tytułach kobiecych oraz dermatolog, lekarz medycyny estetycznej oraz znawcy rynku kosmetycznego.

  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  Ideą marki YOSKINE jest idealne dopasowanie kosmetyków do indywidualnych potrzeb kobiecej skóry i cery.

  Linia przeciwzmarszczkowych preparatów YOSKINE do oczyszczania, demakijażu i tonizacji cery proponuje zatem do cery normalnej i mieszanej szafirowy peeling MIKRODERMABRAZJA oraz żel i tonik, które normalizują wydzielanie sebum. Do cery suchej, wrażliwej i naczynkowej przeznaczony jest peeling enzymatyczny oraz łagodzące mleczko i tonik. Całość uzupełnia płyn micelarny do każdego rodzaju cery. Składnikiem przewodnim jest Duo-Kwas hialuronowyHMW+LMW o różnej wielkości cząsteczek, który działa na dwóch poziomach skóry. Kwas hialuronowyHMW (wysokocząsteczkowy) działa na powierzchni naskórka, gdzie doskonale wiąże i zatrzymuje wodę, czyniąc skórę doskonale nawilżoną oraz bardziej jędrną i gładką. Zaś kwas hialuronowyLMW (niskocząsteczkowy) dociera do głębszych warstw naskórka, gdzie poprzez stymulację szybszej produkcji kolagenu typu I, wygładza nawet głębokie zmarszczki. Kosmetyki oczyszczające YOSKINE są na rynku od listopada 2011. Ceny preparatów: płyn micelarny i peelingi–29,90zł, toniki, mleczko i żel normalizujący – 26zł.