Confashion Magazine promuje zdolnych twórców w branży mody

  Confashion Magazine to nowy magazyn na rynku mody, który stawia sobie za cel promowanie młodych talentów z branży i który publikuje premierowe sesje fashion oraz artykuły dobrze zapowiadających się młodych twórców.

  Confashion powstał po to, by umożliwić młodym twórcom promocję i pokazanie swojej twórczości szerszej publiczności, a tym samym promowanie najzdolniejszych osób w branży. Wśród pierwszych opublikowanych edytoriali znalazły się sesje autorstwa m.in. Sebastiana Cviq’a, Wiktora Franko, Karola Tomaszewskiego, Daniela Korzewy i Artura Próchnickiego.

  Confashion jest magazynem online’owym i ma dwie postaci: portal internetowy oraz wydanie ekskluzywne w formie obszernego e-zinu. Na portalu, poza niepublikowanymi dotychczas edytorialami, znaleźć można krytyczne relacje z pokazów, artykuły demaskujące mechanizmy branży, ocenę twórczości utalentowanych fotografów, krytykę stylizacji salonowych, street fashion i inne.

  Pierwsze wydanie ekskluzywne dostępne będzie bezpłatnie we wrześniu, a tematem przewodnim, pod który młodzi twórcy przygotują artykuły, wywiady i edytoriale będzie „Feniks z popiołów”.

  W planach rozwojowych Confashion jest produkcja komercyjnych sesji w branży fashion z udziałem młodych twórców: fotografów, stylistów, projektantów, wizażystów.

  Link do portalu: www.confashionmag.pl

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj