Udany wakacyjny shopping

  Gdzie najchętniej chronią się przed deszczem nadmorskie urlopowiczki? W galeriach handlowych, gdzie odreagowują złą aurę na zakupach.

  Mimo kuszących ofert wakacji za granica wielu z nas nadal wybiera polskie morze. Bo lubimy miejsca, które już znamy. Jest jednak jeden nieprzewidywalny aspekt, co roku jak w rosyjskiej ruletce, pogoda. Wszyscy zadają sobie jedno pytanie– czy będzie padało? Wierzymy jednak, że nie będzie, a na wszelki wypadek na deszczowe dni przewidujemy plan alternatywny. Najczęściej zwiedzanie połączone oczywiście z małymi lub większymi zakupami.

  Nie jest tajemnica, że to co w sklepach sieciowych nie sprzedaje się przez cały rok, na pewno sprzeda się w kurortach. Podczas urlopu wydajemy lżejszą ręką, często „okazyjnie”. Ale to, co nad morzem wydaje nam się przepiękne w domu raczej traci blask.

  Alternatywą dla impulsywnego kupowania są zakupy z personal shopperką. Pada? Wieje? Nastrój się nie poprawia? Wystarczy zadzwonić i umówić się na dzień zakupów w towarzystwie osobistej stylistki. Stylistka określi typ figury, zrobi analizę kolorystyczną, ale przede wszystkim pomoże kupować mądrze i wydawać z głową. Zadba, żeby zakupy stały się nie tylko urozmaiceniem ale i najlepszym wspomnieniem wakacji.

  – „Nasz oddział na Wybrzeżu ubiera nie tylko mieszkające tam klientki, ale również turystki – zarówno z Polski jak i z zagranicy”- mówi Monika Jurczyk z firmy Osa Osobista Stylistka (www.personalstylist.pl)

  -„Metamorfoza jak z programu telewizyjnego to wspomnienie na całe życie”- dodaje Dorota Florek z Trójmiasta, również doradca zakupowy.

  Zakupy ze stylistką to nie tylko miłe przeżycie, ale nauka, która procentuje przez cały rok. Klientki wracają pewne swoich zalet, świadome i piękniejsze nie tylko dzięki nadbałtyckiej opaleniźnie. Z zestawami ubrań skomponowanymi tak, żeby pasowały nie tylko na spacer po sopockim molo.

  A co jeśli chcemy same zapolować na wakacyjne okazje? Specjalistki z Osy dają kilka rad:

  Każda kupiona rzecz musi pasować do co najmniej trzech znajdujących się już w Twojej szafie

  Kupuj tylko ubrania w swoim aktualnym rozmiarze

  Nie wydawaj na rzeczy uszkodzone lub poplamione- czy taki zakup naprawdę cieszy?

  Kolejne dżinsy? Znowu bluzka w marynarskie paski? Zanim zapłacisz zastanów się czy już nie widziałaś czegoś podobnego….w swojej szafie

  Przed zakupem weź bardzo głęboki oddech. Wycisz emocje. Czy to jest naprawdę rzecz, którą kochasz? Nie kupuj na siłę, ani pod wpływem emocji.

  Źródło: Osa Osobista Stylistka, materiały własne, WWW.personalstylist.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj