Belvedere na pokazie najnowszej kolekcji Joanny Klimas jesień-zima 2012 | 2013

  27 czerwca 2012 roku w Ogrodach Królewskich Pałacu w Wilanowie, swoją najnowszą kolekcję Prêt a Porter na sezon jesień-zima 2012/2013, zaprezentowała Joanna Klimas – jedna z czołowych polskich projektantek. Wydarzenie przyciągnęło wielu przedstawicieli świata mody i show biznesu. Po pokazie, przy dźwiękach muzyki, goście bawili się na Belvedere after party.

  Joanna Klimas, jedna z czołowych polskich projektantek, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Tym razem, na miejsce pokazu swojej najnowszej kolekcji na sezon jesień-zima 2012/2013, wybrała bajeczną scenerię Ogrodów Królewskich Pałacu w Wilanowie.

  Otoczenie pałacu wilanowskiego i wieczorowa pora wprowadziły gości w niezwykły klimat pokazu. Najnowsza kolekcja Joanny Klimas to połączenie subtelności, wyrafinowanego stylu i swobody. Projektantka stworzyła uniwersalną, dostępną dla kobiet w różnym wieku i stylu kolekcję – od lat zależy jej przede wszystkim na tym, by tworzone przez nią kreacje sprawdzały się nie tylko na wybiegach, ale też na polskich ulicach

  Szyk, nowoczesna forma, doskonałe krawiectwo w połączeniu z odważną mieszanką tkanin i zestawień kolorystycznych, potwierdziły wysoką klasę projektantki. W kolekcji znalazły się zarówno propozycje casual’owe, jak i zwiewne, kobiece kreacje wieczorowe. Modelki prezentowały kolejno coraz odważniejsze propozycje. Zwieńczeniem pokazu była prezentacja sukni ślubnej, która swym bezpretensjonalnym i wyrafinowanym charakterem, oczarowała wszystkich widzów. Ten niezwykły spektakl wyreżyserowała Katarzyna Sokołowska.

  Po pokazie, przy dźwiękach muzyki goście mieli okazję wymienić się wrażeniami podczas Belvedere after party, na którym nie zabrakło czołowych nazwisk ze świata mody i show-biznesu. Wśród gości znaleźli się: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Anna Czartoryska, Kaja Śródka, Tomasz Jacyków, Dorota Williams, Teresa Rosati, Grażyna Kulczyk, Tomasz Ossoliński, Dorota Wróblewska, Weronika Książkiewicz, Marta Dąbrowska, Anna Męczyńska. Przy specjalnie przygotowanym barze Belvedere goście mogli spróbować świetnych owocowych cocktaili, serwowanych przez barmanów Belvedere Vodka.

  Belvedere to nie tylko pierwsza ekskluzywna polska wódka, ale i kreator obecnych trendów. Pojawia się zawsze tam, gdzie moda łączy się z muzyką w najlepszym stylu. Jest synonimem zabawy najwyższej jakości i ekscytujących doznań. To trunek dla prawdziwych indywidualistów i koneserów nocnego życia. Nic dziwnego więc, że Belvedere Vodka serwowana jest w najlepszych klubach od Ameryki, przez Europę aż po Azję. Jest ulubioną wódką światowych celebrytów i pojawia się zawsze tam gdzie moda, muzyka i splendor m.in. w czasie Tygodni Mody w Paryżu, Londynie, Nowym Yorku i Mediolanie. Podobno największymi amatorami polskiej wódki są m.in. Usher, Sophia Bush, M. J. Blige, a nawet sam książę Harry. Obecnie Belvedere Vodka jest częścią portfolio koncernu LVMH, do którego należą m.in. marki Louis Vuitton, Loewe, Cèline, Kenzo, Givenchy, Marc Jacobs, Fendi czy Donna Karan. Dystrybutorem marki w Polsce jest Moët Hennessy Polska.