WIELKI FINAŁ II EDYCJI 7LIVES OF FINELIFE!

    12 miesięcy działań, 7 zadań fotograficznych, 1435 uczestników – Znamy już zwycięzcę II edycji konkursu 7LIVES of fineLIFE!

    Jury w składzie: Lidia Popiel, Piotr Welc, Jacek Poremba wyłoniło laureata głównej nagrody.

    Zwyciężył Krzysztof „Chaos” Olechnowicz.

    Za każdą fotografią stoi twórca. Każdy obrazek to jego ołtarz rozterek, miłości, poglądów. Nawet jeśli jest to jedno, jedyne zdjęcie, wynik przypadku, to fakt wybrania akurat tego jest również aktem bardzo osobistym. Nagradzając Krzysztofa Olechnowicza, nagradzamy artystę, którego prace nie są dziełem przypadku. To wynik jego głębokich przemyśleń i chęci podzielenia się nimi. Warszawska Szkoła Filmowa, otwarta na osobowości, w której uczymy się od siebie nawzajem, z radością powita Krzysztofa Olechnowicza – podsumowała Lidia Popiel, redaktor naczelna magazynu fineLIFE.

    Konkurs 7LIVES of fineLIFE to prestiżowy konkurs dla pasjonatów fotografii, którego ideą jest wyszukanie i promocja najciekawszych twórców sztuk wizualnych, eksperymentujących z technikami foto i video. Konkurs składa się z 7 części, a tematy zadań inspirowane największymi dziełami mistrzów kina, fotografii, muzyki. Co miesiąc wyłaniani są laureaci w swoich kategoriach, którzy na koniec walczą o nagrodę główną.