Nowe trendy w makijażu na lato 2012

  Szykujesz się na wakacje w polskich nadbałtyckich kurortach? Oprócz doboru stroju kąpielowego na plażę, warto pomyśleć o swoim wyglądzie na lato. Jednym z ważnych elementów wizerunku jest niewątpliwie makijaż. W tym sezonie koniecznie trzeba pamiętać o lekkim, świeżym wyglądzie skóry. Makijaż na lato 2012 musi być świeży i niewidoczny, jak zawsze ważne jest podkreślenie najlepszych cech naszej twarzy oraz dostosowanie kolorystyki do typu naszej urody. Jadąc na wakacje oprócz odpoczynku trzeba pomyśleć o podkreśleniu swojej urody.

  W tym sezonie niewątpliwie najmodniejszy jest pastelowy róż, który zdominował trendy na światowych wybiegach. Różne odcienie tego delikatnego koloru ciągle pojawiają się na twarzach znanych osób. Róż tego lata jest podstawowym elementem makijażu – pojawia się w palecie pomadek, bronzerów, czy też cieni. Dlaczego róż na ten sezon? Pastelowy róż zawsze rozświetla cerę i nadaje młodzieńczy wygląd twarzy, dzięki temu przy opaleniźnie wyglądamy delikatniej i młodziej.

  Czas wakacji to niewątpliwie czas na zmiany. Podczas urlopu mamy dla siebie więcej czasu i możemy zadbać o swój wygląd. Dla kobiet może być to szansa na zmianę swojego wizerunku. Jednym z takich miejsc na wakacyjnej mapie podróży jest Władysławowo, w którym podczas tego lata powstaje Port Metamorfoza. Projekt skierowany do osób, które pod fachowym okiem wizażystek i stylistek chcą zmienić swój wygląd i nauczyć się, jak podkreślić swój typ urody i wyglądać atrakcyjnie, po prostu pięknie.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj