PARFOIS w BLUE CITY

Portugalska marka modnych dodatków dla kobiet Parfois otworzyła swój nowy butik w CH Blue City. Jest to już szósty sklep w Warszawie. Salon urządzony według nowego konceptu, zainteresuje wierne klientki Parfois oraz przyciągnie osoby jeszcze nie znające marki.

Marka Parfois rozwija się na polskim rynku bardzo dynamicznie. Konsekwencją tego rozwoju jest otwieranie butików przy najbardziej prestiżowych ulicach i w najlepszych centrach handlowych dużych miast.

Na świecie Parfois to już ponad 200 sklepów w 30 krajach m. in. we Francji, Hiszpanii, Portugalii, Rosji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Kuwejcie i Egipcie. Swoją popularność marka zyskała dzięki przystępnym cenom oraz nowoczesnemu konceptowi, który polega na cotygodniowym wprowadzaniu nowości w małych ilościach, ale o dużej różnorodności. Za unikatowy styl produktów marki Parfois odpowiedzialni są projektanci z Porto i Barcelony. Szeroka gama dodatków dla kobiet tj. torebki, buty, biżuteria, apaszki, paski, okulary i zegarki jest stale urozmaicana i wzbogacana o nowe kolekcje, zgodnie ze zmieniającymi się trendami. Stale pojawiające się nowości są odpowiedzią na potrzeby i wymagania klientów.

Parfois w sposób szczególny dba o wystrój wnętrz i wizerunek swoich sklepów, w których przestrzeń i prezentacja asortymentu ułatwiają swobodne poruszanie się i wybór dodatków.

W ciągu najbliższych lat Parfois planuje otwarcie aż 40 butików na terenie naszego kraju. Już dziś produkty Parfois można kupić m.in. w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Bydgoszczy, Zakopanem, Szczecinie, Toruniu, Zielonej Górze, Kielcach, Rzeszowie i Radomiu.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj