Premiera kolekcji Bizuu spring – summer 2012 w stylowych wnętrzach hotelu Rialto

  21 lutego hotel Rialto gościł w swoich wnętrzach dwie wyjątkowe projektantki Zuzannę Wachowiak i Blankę Jordan, które zaprezentowały zaproszonym gościom swoją najnowszą kolekcję BIZUU ‘Sensus Ad Adfectus’. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu Rialto meets…fashion.

  Kolekcja zaprezentowana została w wyjątkowy sposób. Modelki Bizuu przechadzały się po apartamentach Rialto niczym po paryskich showroomach z lat 40’ i 50’. Niecodzienny sposób przedstawienia kolekcji zachwycił przybyłych gości, m.in. Dorotę Wróblewską, Aleksandrę Kisio, Annę Gzyrę, Lidię Popiel, Omenę Mensah, Annę Bosak, Aleksandrę Mikołajczyk i innych.

  „Rialto to wyjątkowy hotel, który powstał z miłości jego twórców do stylu art. deco oraz ogólnie pojętego piękna. Obie te miłości widać i czuć w całej przestrzeni hotelu. Jest to miejsce stworzone dla ludzi kochających i potrafiących docenić styl i kunszt z jakim zaplanowano i wykonano każdy najmniejszy detal, dlatego tak bardzo ucieszyłyśmy się na możliwość prezentacji naszej kolekcji w tym właśnie miejscu.”- powiedziała Blanka Jordan.

  Kolejna kolekcja duetu sióstr-projektantek to świeży powiew wysublimowanego piękna, ożywiającego stłamszone zimą emocje. Pozytywne skojarzenia, jakie budzi wiosna, stały się inspiracją do zaprojektowania charakterystycznych dla BIZUU kreacji, łączących dyskretny urok dziewczęcej frywolności ze świadomym powabem kobiecości.

  Łacińskie nazwy kreacji: mirror, felicitas, gaudium, superbia, to nie tylko uczucia towarzyszące nadejściu wiosny, ale również siły drzemiące w kobietach BIZUU, czekające na wiosenne przebudzenie: podziw, szczęście, radość, duma. Wyśmienite materiały wyselekcjonowane do stworzenia tej kolekcji idealnie przenikają subtelnością projektów.

  Wełny typu Chanel to uśmiech na widok pączkujących drzew, dotyk wełny z jedwabiem można porównać tylko do wędrujących po ciele nieśmiałych jeszcze promieni słońca. Cienkie wełenki muskają niczym poranny szczebiot ptaków. Wykorzystanie sztucznego futra to aluzja do zmienności i cykliczności, a koronki i ortalion dodają pikanterii elementom klasyki.

  Wiosna ubóstwia zmysły, wiosna wielbi emocje. Wiosna wybrała BIZUU.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj