Ewa Ciepielewska – Pokaz najnowszej kolekcji na sezon wiosna lato 2012

  W sobote, 18 lutego br. odbył się pokaz nowej kolekcji Ewy Ciepielewskiej. Wszystkie kreacje były niezwykle kobiece i eleganckie, a swoim stylem nawiązywały do lat 60/70. Stylizacje dopełniły białe skarpety noszone do szpilek i fryzury a’ la AUDREY HEPBURN z jednego z najbardziej znanych filmów- ,,Śniadania u Tiffaniego”.

  Kobiecośc, sexsapil, zmysłowośc i elegancja to słowa, którymi opisać można wiosenno letnia kolekcje Ewy Ciepielewskiej, nie zapominając o dozie ponadczasowej klasy i tego czegoś, co sprawia, że moda pozostaje nieśmiertelna- klasyka.

  Gościem specjalnym pokazu Ewy Ciepielewskiej była, prezenterka, dziennikarka, i gwiazda telewizyjna Omena Mensah- która zapowiedziała pokaz i przywitała gości.

  Swoją obecnością i pozytywną energia obdarzył pokaz wokalista Goldfinger, który jest nigeryjskim piosenkarzem, raperem i twórcą unikalnych tekstów. Swoje anglojęzyczne utwory wzbogaca językami etnicznymi, które w połączeniu z rytmicznymi bitami nadają muzyce ciepło i zagrzewają do tańca. Jego wyjątkowy głos intryguje i zachęca do słuchania już od pierwszych taktów piosenek. Jego talent spotyka się w Polsce z wielkim entuzjazmem odbiorców, gdzie w świecie hiphopu i na warszawskiej nocnej scenie jest już dobrze znany. Polscy fani doceniają jego innowacyjne afrykańskie brzmienie oraz nieposkromiony temperament sceniczny. Artysta obecnie pracuje nad swoim nowym albumem.

  Jednym z głównych punktów wieczoru były także występy znamienitych śpiewaków operowych Pani Beaty Wardal-Występuje na scenach teatrów operowych w Polsce, Niemczech, Francji, Holandii, Austrii, Portugalii, Hiszpanii, Japonii, Libanu jako Olga w „Eugeniuszu Onieginie” P.Czajkowskiego, Dama w „Czarodziejskim flecie” W.A.Mozarta, Czipra w „Baronie cygańskim” J.Straussa, Magdalena w „Rigoletcie” G.Verdiego oraz niezrównana tytułowa Carmen G.Bizeta i Leszka Świdzinskiego- Obecnie należy do najbardziej wszechstronnych i cenionych polskich tenorów. Jego bieżący repertuar cieszy się różnorodnością partii operowych, oratoryjnych, operetkowych, pieśniarskich, począwszy od koloraturowych kreacji-buffa, Rossiniego do spintowych , dramatycznych ról Verdiego i Pucciniego.

  Wyjątkowym gościem Pokazu był także, Pisarz, laureat nagrody Światowego Dnia Poezji Unesco 2010 Pan Juliusz Erazm Bolek

  Elementem dekoracyjnym wybiegu była przepiękna skórzana komoda ozdobiona kryształami Svarowskiego, dzieło to wyszło z pracowni firmy AMMADORE, należącej do prezenterki.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj