Laury dla firmy Deichmann

  Tytułem „Fashion Retailer of the Year” wyróżniono firmę Deichmann w czwartej edycji nagród Retail Real Estate Awards. Deichmann otrzymał nagrodę za całokształt osiągnięć w roku 2011 i jest jednocześnie jedynym przedstawicielem branży obuwniczej nagrodzonym w konkursie.

  „Tytuł Fashion Retailer of the Year to dla nas ważne wyróżnienie. Cieszy nas fakt, że zostaliśmy docenieni przez kluczowych przedstawicieli centrów handlowych i branży detalistów. Jest to kolejna nagroda jaką zdobyliśmy w roku 2011. Naszą firmę docenili również sami konsumenci, przyznając nam pierwsze miejsce w kategorii „obuwie” w ogólnopolskim programie Jakość Obsługi. Aktualne wyróżnienie przez branżę jest dla nas sygnałem, że nasze starania doceniają zarówno klienci, jak i przedstawiciele rynku powierzchni handlowych” – mówi Wojciech Normand, Wiceprezes firmy Deichmann Obuwie.

  Nagrody Retail Real Estate Awards przyznawane są przez EuropaProperty najlepszym detalistom regionu Europy Środkowo-Wschodniej w oparciu o takie czynniki jak: innowacyjność rynkowa, rozwój, udział w rynku oraz sukces rynkowy. Wyróżnienia przyznaje jury, w skład którego wchodzą specjaliści z branży nieruchomości. Nagroda w kategorii „Fashion Retailer of the Year” przyznana została właśnie firmie Deichmann.

  Celem nagród „Retail Real Estate Awards” jest podkreślenie rosnącego znaczenia rynku komercyjnego nieruchomości handlowych oraz pokrewnych gałęzi przemysłu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej zarówno w zakresie rozwoju, jak i perspektyw inwestycyjnych. Kategorie, w których przyznano nagrody odzwierciedlają także zmienną dynamikę rynku detalicznego naszego regionu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj