Forum dla handlu w modzie: 4. Fashion Retail Forum

  Podczas wiosennej edycji Targów Mody Poznań, odwiedzający targi handlowcy z branży mody, będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych seminariach branżowych przygotowanych w ramach 4. edycji Fashion Retail Forum.

  27 lutego 2012 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się 4 już edycja Fashion Retail Forum. Jest to cykl wykładów przygotowanych z myślą o przedstawicielach handlu detalicznego z branży modowej. Forum od ponad 2 lat organizują wspólnie przedstawiciele MTP i wydawnictwo Promedia Jerzy Osika. Impreza towarzysząca Targom Mody Poznań została powołana przede wszystkim w odpowiedzi na potrzeby zarówno wystawców, jak i odwiedzających targi. Już od pierwszej edycji Forum zyskało licznych sympatyków i do dziś cieszy się sporym zainteresowaniem branży. Uczestnicy spotkań cieszą się ze zdobytej podczas wykładów wiedzy, którą mogą wykorzystać w prowadzeniu biznesu.

  Podczas najbliższego Forum słuchacze dowiedzą się, jak zwiększyć sprzedaż dzięki marketingowi w internecie, jak motywować sprzedawców, czy jak skutecznie zarabiać na kartach podarunkowych. Będą też wykłady o skutecznej stronie internetowej salonu mody oraz o tym, jak zarabiać na marce w handlu modą.

  Wszystkie prelekcje będą prowadzone przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie.

  Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 5 – speaker`s corner, godz. 12.00 – 16.45.

  Zapraszamy serdecznie.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj