„NOC ZAKUPÓW W STYLU GWIAZD“ w CH PROMENADA

  Już w czwartek, 24 listopada w Centrum handlowym Promenada odbędzie się wyjątkowa Noc zakupów, organizowana przez Fashion Magazine. Na klientów czekać będą specjalnie przygotowane atrakcje m.in. pokaz kolekcji Macieja Zienia oraz wyjątkowe promocje i rabaty.

  Nocne szaleństwo zakupów rozpocznie się o godzinie 19:00 i będzie obejmowało całą przestrzeń CH Promenada. Oprócz wielu atrakcyjnych promocji i rabatów przygotowanych przez poszczególne sklepy, klienci centrum będą mogli również brać udział w różnego rodzaju konkursach z nagrodami, skorzystać z porad stylistów oraz oddać się w ręce profesjonalnych makijażystek i zaskoczyć innych swoją metamorfozą.

  Ważnym wydarzeniem będą pokazy mody prowadzone przez dziennikarkę i prezenterkę telewizyjną Odetę Moro-Figurską i stylistkę gwiazd Jolę Czaję. Pokazy będą przeglądem propozycji strojów podzielonych tematycznie na: styl gwiazd, karnawał i sylwester oraz sportowy weekend w stylu fashion.

  Specjalnym wydarzeniem będzie pokaz mody organizowany przez słynnego polskiego projektanta Macieja Zienia, który od lat ma w Promenadzie swoje atelier.

  Również goście będą mogli poczuć się jak modelki i modele. W trakcie nocy zakupów zostanie przeprowadzony konkurs, w ramach którego każdy będzie mógł pozować do zdjęć. Najciekawsze fotografie zostaną nagrodzone i opublikowane na stronie Fashion Magazine.

  Dodatkowo, na terenie Promenady znajdzie się strefa silent disco firmy Sony, w której będzie można pobawić się z przyjaciółmi i zapoznać z najnowszymi gadżetami elektronicznymi.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj