URODZINOWY WEEKEND w CH ATRIUM KOSZALIN

  Noc Wyprzedaży, konkursy z licznymi nagrodami, występy artystyczne oraz wielki urodzinowy tort, to tylko część wyjątkowych atrakcji przygotowanych z okazji 3 urodzin CH Atrium Koszalin. Na wspólne świętowanie dyrekcja centrum handlowego zaprasza mieszkańców Koszalina w dniach 25 – 27 listopada (od piątku do niedzieli) .

  Z okazji 3 urodzin CH Atrium Koszalin przygotowało dla swoich klientów wiele niespodzianek. Już w piątek 25.11.2011 odbędzie się szalona Noc Wyprzedaży, podczas której będzie można zrobić zakupy po okazyjnych cenach, korzystając ze specjalnych promocji i rabatów. Dodatkowo na każdego, kto zrobi zakupy po godzinie 21.00, czeka loteria z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Noc Wyprzedaży potrwa od godziny 19.00 do 24.00.

  W sobotę i w niedzielę, w godz. 12.00-19.00, CH Atrium Koszalin będzie rozdawać kolejne urodzinowe prezenty. Co godzinę 1000zł, dla osoby, która w danym czasie zrobi zakupy na najwyższą kwotę. Weekendowe popołudnia umilą występy artystyczne cheerleaderek, które zaprezentują najnowsze, autorskie układy taneczne.

  Ostatniego, trzeciego dnia świętowania urodzin, CH Atrium Koszalin zaprasza wszystkich klientów na wspólne dmuchanie świeczek na wielkim torcie oraz degustację. Uroczyste wniesienie tortu nastąpi o godzinie 15.00 w niedzielę.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj