Urodziny Galerii ATRIUM MOSTY

  Mija rok od otwarcia Galerii Atrium Mosty. Z tej okazji dyrekcja centrum handlowego przygotowała wiele atrakcji dla mieszkańców Płocka. Wydarzenie będzie miało miejsce 25 i 26 listopada (piątek i sobota). Wśród atrakcji znajdą się: pokaz mody, inscenizacja filmu Gwiezdne Wojny i występ znanej piosenkarki Paulli.

  Pierwszego dnia odbędzie się pokaz mody. Mieszkańcy Płocka będą mogli poczuć się jak modelka lub model i w blasku fleszy przejść po prawdziwym wybiegu. Styliści pomogą dobrać odpowiedni strój, wykonają profesjonalny makijaż i fryzurę. Chętne osoby będą prezentować kolekcje dostępne w salonach znajdujących się na terenie Galerii.

  W sobotę goście obejrzą inscenizacje Gwiezdnych Wojen, w czasie której aktorzy będą przebrani w oryginalne kostiumy filmowe. Po zakończeniu pokazu, również dzieci będą mogły wcielić się w rycerzy Jedi i wziąć udział w zabawie. Na gości czekać będzie wiele konkursów związanych z tematyką filmu.

  Wieczorem, specjalnie dla odwiedzających Galerię Atrium Mosty, zaśpiewa Paulla – zdobywczyni platynowej płyty za krążek „Nigdy nie mów zawsze”. Koncert rozpocznie się o godzinie 17.30. Uroczystym zakończeniem, tego wyjątkowego weekendu, będzie degustacja wielkiego, urodzinowego tortu.

  W trakcie urodzinowego weekendu, nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Będą prowadzone liczne konkursy ze słodkimi nagrodami dla dzieci. Dla najmłodszych gości przewidziano także występ iluzjonisty, kącik zabaw, zabawę na dmuchanym zamku, malowanie buziek oraz wiele innych niespodzianek. Organizatorzy zapewniają, że każdy kto będzie obchodził urodziny wraz z Galerią Atrium Mosty otrzyma słodki upominek.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj