Akcja Kup Pluszaka Dla Dzieciaka

  Już po raz czwarty w Światowy Dzień Pluszowego Misia – 25 listopada Blue City rozpoczyna zbiórkę świątecznych paczek dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Zbiórka pod hasłem „Kup Pluszaka dla Dzieciaka” będzie trwała do 6 grudnia. Tego dnia podczas obchodów „Mikołajek ze Smykiem” dzieciaki z ubogich i dysfunkcyjnych rodzin z Ochoty zostaną obdarowane pluszowymi (i nie tylko) zabawkami.

  Świąteczna zbiórka to nie tylko okazja, by uszczęśliwić dzieci, które marzą o mikołajkowym prezencie, ale też pokazać naszym dzieciom, że radością można i warto się dzielić. W ramach akcji od 25 listopada w salonach Smyk, Toys’R’Us, ATA- zabawki zdalnie sterowane można nabyć świąteczny prezent, który podczas obchodów Mikołajek zostanie wręczony potrzebującemu dziecku. W paczkach oprócz misiów mogą być inne zabawki a także książki i słodycze. Poza tym przez cały okres zbiórki, a także podczas jej wielkiego finału – w mikołajki dookoła fontanny będzie się odbywało wiele ciekawych atrakcji dla dzieci, w tym konkursy, nauka tańca czy zabawa w kącikach tematycznych. Toys’R’Us ustawi tu także wystawę z maskotkami, wokół której hostessy będą rozdawać kupony zniżkowe na zakup prezentów w salonie. Przy salonie Smyk stanie Fabryka Miśków, gdzie każdy będzie mógł wyprodukować swojego własnego misia. Do świętowania przyłączył się też salon Douglas, wykonujący maluchom świąteczne makijaże oraz szkoła Agustina Egurroli, proponująca taneczną zabawę. Dużym wydarzeniem będzie też finał Turnieju Carrera o Puchar Blue City.

  Jak co roku zbierane podczas zabawy paczki trafią do podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci – dzieci z rodzin ubogich i dysfunkcyjnych. Potrzebujemy zebrać ich aż 140, jeśli jednak przekroczymy tę liczbę, na co mamy wielką nadzieję, resztę przekażemy dzieciom z Bogumiłka, podopiecznym Fundacji Niezapominajka. Paczki wręczy dzieciom św. Mikołaj podczas imprezy 6 grudnia. Tego dnia Święty wręczy także (wcześniej przyniesione przez rodziców) prezenty wszystkim tym dzieciom, które chciałyby tego dnia dostać podarunek właśnie od szanownego gościa z Laponii.

  Harmonogram imprez towarzyszących:

  25 listopada (piątek) rozpoczęcie akcji – ATA – zabawki zdalnie sterowane – turniej Carrera o Puchar Blue City

  26 listopada (sobota) – Wielkie otwarcie Toys”R”Us – przyjdź i zobacz jak zabawki ruszają w świat!”

  30 listopada (środa) Inca Play – List do Św. Mikołaja – zabawa przedświąteczna w kąciku artystycznym Inca Play

  1,2, 3, 4 grudnia (czwartek, piątek, sobota, niedziela) perfumeria Douglas – „Bajeczne makijaże dla dzieci z perfumerią Douglas”

  2 grudnia (piątek) – ATA – zabawki zdalnie sterowane –  Turniej Carrera o Puchar Blue City – Finał

  3,4 grudnia (sobota, niedziela) – Taneczne Mikołajki z Egurrola Dance Kids

  6 grudnia (wtorek) – Mikołajki ze Smykiem i Finał akcji Kup Pluszaka dla dzieciaka

  Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.