Alpinestars, Elite Body, Urbanears i Zumreed – Jesienne nowości w TheSigned.com

    W nadchodzącym sezonie sklep internetowy TheSigned poszerza ofertę dla swoich klientów! Obok marki Ozoshi znanej z zamiłowania do sportów wyścigowych, w sprzedaży online pojawiły się produkty Alpinestars, Elite Body, Urbanears i Zumreed.

    Wyjątkowo ciepły początek jesieni nie tylko przedłuża sezon na jednoślady, ale sprzyja wszelkim sportom uprawianym na świeżym powietrzu. Dla amatorów dużych prędkości marka Ozoshi przygotowała nową kolekcje ciepłych bluz design’em nawiązującym do zawodów wyścigowych oraz linie akcesoriów Ozoshi Racing, w której znalazły się m.in. silikonowe zegarki GPX w czerwono-biało-czarnej kolorystyce.

    Jesień to także czas nieuchronnych powrotów do szkół i uczelni, dlatego już na stronie sklepu theisgned.com rozpoczęła się akcja promocyjna ‘Back to S-Cool’ marki Alpinestars, dzięki której wszyscy mężczyźni będą mogli rozpocząć nowy rok w stylowy sposób.

    Panie, które kochają sport, cenią sobie wygodę, ale jednocześnie stawiają na dobry wygląd w każdej sytuacji mogą bez wychodzenia z domu skompletować odzież fitness od Elite Body, w której będą mogły aktywnie spędzić jesień.

    Podróż do pracy i szkoły lub poranny jogging, może być przyjemny nawet w najgorszą pogodę dzięki słuchawkom Urbanears oraz Zumreed, których kolorowy design rozjaśni ponurą jesień, a dźwięki ulubionej muzyki ustrzegą każdego przed złym humorem i sezonową chandrą.