System one2one – Skarpetkowy problem z głowy

  Nie wszyscy lubią domowe obowiązki, choć są one konieczne w codziennym życiu. Na szczęście niektóre z nich okazują się łatwiejsze do wykonania jeśli znajdziemy na nie sposób. Takim sposobem jest system one2one, opracowany przez firmę Wola, dzięki któremu znika problem z dopasowaniem jednokolorowych skarpet po praniu.

  Wszystkim, którzy choć raz musieli połączyć stos skarpet po praniu znany jest odwieczny kłopot ze znalezieniem drugiej do pary. Najgorzej jest ze stosem jednokolorowych skarpet, bowiem zawsze zostaje przynajmniej jedna, do której nie sposób dopasować identyczną sztukę. Ale problem ten został właśnie rozwiązany przez firmę Wola, która stworzyła system one2one.

  Firma Wola wprowadziła na rynek nowy produkt – skarpety męskie ze specjalnym systemem oznaczenia one2one. Po wewnętrznej stronie ściągacza znajduje się kolorowy pasek. Każda para posiada inny kolor, dzięki temu wiemy, które skarpety do siebie pasują” – tłumaczy Agnieszka Dembska, Marketing Manager Wola

  Skarpety męskie z systemem one2one to produkt wysokiej jakości z kolekcji Perfect Men. Zapewniają pełny komfort dzięki mieszance bawełny i elastanu, z której są wykonane. Dzięki temu miękko otulają stopę i zapewniają stabilność, a teraz łączenie ich w pary będzie banalnie proste.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj