Dove Color Repair – Profesjonalna pielęgnacja włosów farbowanych

  Włosy farbowane wymagają specjalnej pielęgnacji, która zapobiegnie blaknięciu koloru, a przy okazji wpłynie na kondycję włosów, regenerując je od środka i nadając im piękny połysk. Seria Dove Color Repair została przygotowana specjalnie do włosów farbowanych, aby zapewnić im piękny wygląd na dłużej.

  Szampony i odżywki używane na co dzień, nie poradzą sobie z utrzymaniem intensywności koloru i odbudowaniem struktury włosa, tak jak kosmetyki specjalnie przeznaczone do włosów farbowanych.

  Z myślą o włosach farbowanych i zniszczonych, marka Dove stworzyła serię kosmetyków Dove Color Repair, w skład której wchodzą: szampon, odżywka oraz ekspresowa maseczka. Kosmetyki te, intensywnie nawilżają i przede wszystkim regenerują zniszczone farbowaniem włosy, zapobiegając blaknięciu i utracie intensywności koloru. Zawierają dwie zaawansowane technologie: Micro Moisture Serum oraz Fibre Actives. Pierwsza, pomaga skutecznie regenerować powierzchnię włosów i zatrzymuje w nich kolor. Formuła Fibre Actives posiada zaś właściwości wnikania w głąb włókien włosów i odnawiania ich od środka. Kosmetyki z linii Dove Color Repair pomagają utrzymać intensywny, długotrwały kolor i sprawiają, że włosy odzyskują utracony blask

  Unikalna, podwójna formuła maseczki ekspresowej Dove Color Repair regeneruje włos od środka, oraz intensywnie odżywia jego powierzchnię nadając kolorowi olśniewający połysk. Połączenie wszystkich zalet maski oraz szybkości działania odżywki zapewni Twoim włosom witalność koloru na dłużej. Kosmetyk aplikuje się na umyte i wilgotne włosy na kilka minut. Łatwość użytkowania pozwala nakładać maseczkę po każdym myciu włosów.

  *****

  Kosmetyki marki Dove są produkowane i dystrybuowane przez międzynarodową firmę Unilever. Dove to kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów, stosowane przez kobiety na całym świecie. Pierwszym, historycznym kosmetykiem Dove jest kostka myjąca, która ma już ponad pięćdziesiąt lat. W Stanach Zjednoczonych kostka myjąca Dove obecna jest na rynku od 1956 r. Dove jest marką zbudowaną na prostej i ponadczasowej zasadzie: tworzenia kosmetyków, które doskonale pielęgnują, podwyższają standardy jakości każdej kategorii, w której się pojawiają. Misją marki Dove jest sprawiać, aby kobiety czuły się piękne każdego dnia. Marka Dove pokazuje w reklamach prawdziwe kobiety, nie modelki.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj