Zmiany personalne w CB Richard Ellis

  Firma CB Richard Ellis poinformowała, że od sierpnia do grona swojego zespołu przyjęła nową osobę. Pozostałe zmiany dotyczące kadry pracowniczej CBRE związane są z awansem dwóch kolejnych pracowników.

  Agata Czarnecka dołączyła do działu badań rynku i doradztwa jako starszy konsultant. Do jej nowych obowiązków należeć będzie badanie rynku nieruchomości przemysłowych i logistycznych w Polsce. Będzie również odpowiedzialna za projekty doradcze dla inwestorów i deweloperów oraz pozyskiwanie nowych klientów. Agata Czarnecka posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości komercyjnych. Poprzednio pracowała jako starszy konsultant w firmie Ernst & Young Real Estate, gdzie koordynowała dział badań rynku. Pracowała również w firmie Arthur Andersen na stanowisku starszego konsultanta oraz w Jones Lang LaSalle jako analityk ds. nieruchomości. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła również studia podyplomowe z Wyceny Nieruchomości na Politechnice Warszawskiej.

  Agnieszka Wierzchowska awansowała na stanowisko Associate Director w dziale wycen nieruchomości, w którym pracuje od sierpnia 2008. Poprzednio zajmowała stanowisko starszego rzeczoznawcy majątkowego. Specjalizuje się w wycenach nieruchomości biurowych, handlowych, przemysłowych i mieszkaniowych. Poprzednio pracowała w firmie DTZ jako rzeczoznawca majątkowy. Agnieszka Wierzchowska jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ukończyła również studia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami i inwestycjami na Sheffield Hallam University. Jest członkiem RICS (Royal Institute of Chartered Surveyors) i posiada uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości.

  Piotr Śliż został awansowany na stanowisko Associate Director w dziale wycen. Do zespołu CBRE dołączył w 2006 roku. Zajmuje się wycenami nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Poprzednio pracował w firmie Ernst & Young jako starszy konsultant w dziale nieruchomości. Piotr Śliż jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Jest członkiem RICS i posiada uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości.

  Firma CB Richard Ellis, z siedzibą w Los Angeles, to firma doradcza działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Zatrudnia około 31 tysięcy pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 300 placówkach na całym świecie. Zakres usług świadczonych przez CB Richard Ellis obejmuje: strategiczne doradztwo w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

  Firma jest partnerem merytorycznym konferencji Shopping Center Forum & Trade Fair 2011.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj