XIII. edycja konferencji Shopping Center Forum – Nowa formuła SCF&TF

  8-9 września w warszawskim hotelu Hilton po raz 13. spotkają się liderzy rynku centrów handlowych. Tym razem na największych w Polsce dwudniowych targach Shopping Center Forum & Trade Fair.

  Nowa formuła największego w kraju spotkania branży rozszerza dotychczasową konferencję Shopping Center Forum o przestrzeń targową. Ponad 50 wystawców – deweloperów i firm usługowych, działających w obszarze centrów handlowych zaprezentuje swoją ofertę i najbardziej istotne dla rozwoju sektora nieruchomości handlowych projekty. Do uczestnictwa w nich zaproszeni zostaną pozostali uczestnicy rynku, zwłaszcza najemcy, którzy na targach otrzymają szansę wyszukania najbardziej optymalnej dla siebie lokalizacji i zaprezentowania własnego konceptu retailowego.

  Na Shopping Center Forum & Trade Fair 2011 zjawią się również zarządzający i specjaliści branży nieruchomości komercyjnych, w tym firmy doradcze, które zaprezentują decydentom sektora centrów handlowych własne metody zarządzania obiektami oraz analizy rynkowe, stanowiące często podstawę sukcesu galerii handlowych.

  Nowością tegorocznego spotkania będzie również uczestnictwo przedstawicieli władz samorządowych. Prezydenci największych miast Polski i reprezentanci urzędów miejskich zostaną zaproszeni do dyskusji, w której z pewnością nie zabraknie sugestii usunięcia biurokratycznych barier spowalniających proces deweloperski, ale i pytań o perspektywy rozwoju działań inwestorskich w poszczególnych rejonach kraju.

  W ramach wrześniowej edycji Shopping Center Forum & Trade Fair znajdzie się również czas na mniej oficjalne rozmowy. W tym roku targom i konferencji będą towarzyszyć bussines mixery i Gala Biznesu, które stwarzają możliwość szerszej komunikacji na nieoficjalnym gruncie.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj