Salon będzie miał 97 mkw. Cropp w Galerii Łomża

  3 sierpnia do grona najemców Galerii Łomża dołączyła marka Cropp. Salon ma 97 metrów kwadratowych powierzchni. Znajduje się w części centrum, w której zlokalizowane są salony Empik, Monnari, Makalu, Camaieu i 5-10-15.

  W Galerii Łomża swoje sklepy mają takie brandy odzieżowe jak: Big Star, CCC, Cross Jeans, Dallas, Hot Oil, FH Fashion, Makalu, Monnari, Moodo, New Fashion, Pepco, Ray Obuwie, Top Secret, Wójcik i inni. W centrum działa ponad 50 sklepów polskich i światowych marek. Funkcjonują także restauracja i kawiarnia. Operatorem spożywczym jest Stokrotka.

  Właścicielem marki Cropp jest spółka akcyjna LPP, zajmującą się projektowaniem i dystrybucją odzieży. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2001 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Gdańsku, gdzie znajduje się również całe zaplecze projektowe dla Reserved i Cropp. Działy tworzące marki House i Mohito zlokalizowane są w Krakowie. LPP jest właścicielem pięciu marek odzieżowych: Reserved, Cropp, House, Mohito i Promostars. Ubrania Cropp można kupić w 280 salonach na 11 europejskich rynkach.

  Galeria Łomża to obiekt jednokondygnacyjny o powierzchni najmu około 7 tysięcy metrów kwadratowych. Zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulic Zawadzkiej oraz Piłsudskiego. Wyłączną komercjalizacją i zarządzaniem Galerią Łomża zajmuje się firma RetPro. Spółka specjalizuje się w kompleksowej obsłudze nieruchomości komercyjnych począwszy od etapu projektowania i architektury, poprzez komercjalizację, zarządzanie, aż do wyceny i sprzedaży nieruchomości

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj