Sklepy modowe rezerwują lokale w Koronie Kielce – Wśród najemców m.in Antre

  Kielecka galeria handlowa Korona, której otwarcie planowane jest na pierwszy kwartał 2012 roku podpisała kolejne umowy najmu. Wśród zainteresowanych lokalami są mi.n.: Gatta, Orsay, Ecco Shoes oraz Yes.

  Oferta centrum powiększyła się ostatnio o znane sieci, m.in. Ette Lou, Bagatt, Gatta, Orsay, Ecco Shoes, La Vantil i Yes. Do grona najemców dołączają właśnie kolejne marki. W Koronie już niebawem będą działały m.in. butiki z bielizną i dodatkami marki Per Lei i Motylek, a także salon z odzieżą dla mężczyzn Lavard, który obecnie posiada 26 własnych sklepów w całym kraju i dziewięć lokali franczyzowych. – W Koronie powstanie nasz drugi sklep w Kielcach – mówi Marcin Gacek, współwłaściciel firmy Lavard.

  W dniu otwarcia galerii Korona Kielce wystartuje też Doramafi Sicilias – firma projektująca ekskluzywną i ekstrawagancką odzież męską. Marka z Holandii znana jest w Europie od ponad 10 lat, a na rynku polskim istnieje od 2005 roku.

  W centrum pojawią się także sklepy takich marek jak Funk’N’Soul czy Antre – nowego najemcy w Polsce.

  W Galerii Korona znajdzie się łącznie 170 lokali handlowo-usługowych. Powstaje tu też Multikino, a także klub fitness z basenem i klub squasha z pięcioma kortami.

  Centrum powstaje od września 2010 roku (wtedy to wmurowano kamień węgielny pod budowę inwestycji). Wszystkie powstające w galerii lokale handlowo-usługowe, punkty gastronomiczne oraz część rozrywkowo-rekreacyjna będą miały łączną powierzchnię około 36 tysięcy metrów kwadratowych

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj