Eksbut otworzy lokal w centrum – Turawa Park ze sklepem obuwniczym

  W centrum handlowym Turawa Park w Opolu pojawi się nowy najemca. Sklep o powierzchni 80 metrów kwadratowych otworzy producent obuwia skórzanego – firma Eksbut. W najbliższym czasie w galerii powstaną także salony Smyka i C&A.

  Eksbut powstał w 1992 roku jako mały rodzinny zakład rzemieślniczy. Firma produkuje obuwie damskie i młodzieżowe ze skór naturalnych.

  Za kilka dni klienci Turawa Park będą mogli zrobić zakupy rownież w salonie Smyka, który posiada w asortymencie ubrania, zabawki i akcesoria dla dzieci. Wkrótce wśród najemców zagości także C&A – jedna z największych międzynarodowych marek odzieżowych.

  Projekt Turawa Park finansowany jest przez Standard Life Investements. Otwarcie galerii nastąpiło 14 kwietnia 2011 roku. Turawa Park to obiekt o powierzchni niemal 40 tysięcy metrów kwadratowych, zlokalizowany na terenie gminy Turawa, tuż obok północnej obwodnicy Opola. W centrum znajduje się około 80 sklepów, restauracji oraz punktów usługowych.

  Kluczowi najemcy Turawa Park to m.in.: Carrefour, Praktiker, Super-Pharm, Rossmann, Smyk, Sephora, Deichmann, Empik, KFC, City Sport, Apart oraz Takko Fasion. Leasingiem zajmuje się zespól Helical Poland, który działa we współpracy z Colliers International i Mallson.

  Całkowita wartość inwestycji jest szacowana na prawie 75 mln. euro. Inwestor sfinansował dodatkowo budowę połączenia z obwodnicą.

  Helical Poland specjalizuje się w budowie sklepów wielkopowierzchniowych i centrów handlowych. W najbliższych latach zamierza oddać do użytku ponad 110 tysięcy metrów kwadratowych w kolejnych projektach zlokalizowanych na południu Polski. Helical Poland poszukuje możliwości inwestycyjnych w największych polskich aglomeracjach. W strefie zainteresowań firmy mieszczą się istniejące obiekty, tereny przeznaczone pod zabudowę wielkopowierzchniową oraz projekty typu joint-venture. Firma Helical Poland będzie wystawcą wrześniowego Shopping Center Poland & Trade Fair.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj