Novara i Windham – wielofunkcyjne kominki marki Optiflame

  Bauhaus to niemiecka szkoła wzornictwa, która zasłynęła dzięki projektowaniu funkcjonalnych urządzeń. Jej głównym założeniem było sprowadzenie roli mebla do funkcji użytkowej, nie tracąc przy tym na jego dekoracyjności. Charakteryzuje się tym również najnowsze rozwiązanie marki Optiflame, czyli stolik RTV z kominkiem elektrycznym, który stanowi zarówno oryginalną ozdobę wnętrza, jak i wielofunkcyjne urządzenie.
  Kominek z pomysłem
  Novara i Windham marki Optiflame, stoliki RTV z wbudowanym kominkiem elektrycznym, są przykładem prekursorskiego myślenia o roli urządzeń elektrycznych. Połączenie szafki pod telewizor i eleganckiego kominka w jednym to innowacyjne rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić miejsce w pokoju. Fakt ten nabiera szczególnego znaczenia w przypadku właścicieli niewielkich mieszkań, dla których myśl o własnym kominku do niedawna pozostawała jedynie w sferze marzeń. Palenisko imitujące płonące polana, umieszczone zostało pod blatem, na którym ustawiamy telewizor, dzięki czemu będziemy mogli efektywnie wykorzystać puste miejsce pod urządzeniem. Dodatkowo, praktyczne półki wewnętrzne przydadzą się do przechowywania sprzętów RTV – DVD, dekoderów, czy kina domowego. Co więcej, meble z kominkiem marki Optiflame występują w dwóch wersjach stylistycznych i różnią się od siebie kolorystyką i kształtem. Novara charakteryzuje się czarnym kolorem obudowy oraz nowoczesnym, prostym designem, co idealnie współgra z minimalistyczną aranżacją wnętrza. Windham to z kolei mebel w klasycznym stylu i oryginalnej barwie Mocha. Telewizor ustawiany jest na podwyższonym, szklanym blacie. Posiada on również, w przeciwieństwie do Novary, zamykane drzwiczki, wykonane z przydymionego i wypukłego szkła, które uzupełniają całą kompozycję. Novara i Windham różnią się ponadto wielkością, dzięki czemu będziemy w stanie dobrać mebel nie tylko do stylu pomieszczenia, ale i jego rozmiaru oraz przestrzeni, jaką chcemy wygospodarować na sprzęt RTV – Novara to mebel o wymiarach 611x1629x406 mm, natomiast Windham 710x1350x530mm.

  Ogniste meble
  Poza efektywnym zagospodarowaniem przestrzeni pod półką na telewizor, projektanci marki Optiflame zadbali, by Novara i Windham zachowały wszystkie walory użytkowe klasycznego kominka elektrycznego. Charakteryzuje je bowiem komfortowa i łatwa obsługa za pomocą pilota zdalnego sterowania, który umożliwia włączenie i wyłączenie kominka leżąc leniwie na kanapie. Dodatkowo, wyposażone zostały one w termowentylator sterowany za pomocą termostatu, który delikatnie rozprowadza ciepło po pomieszczeniu. Co więcej, Novara i Windham zapewniają realistyczny efekt płomienia, niezależnie od trybu grzania. Rozwiązanie to z pewnością sprawdzi się podczas letnich, ciepłych wieczorów, kiedy to dodatkowe ogrzewanie pomieszczenia nie jest potrzebne, a wręcz często stanowi kłopot. Samo uruchomienie urządzenia również nie będzie problemem, ponieważ wystarczy jedynie podłączyć je do prądu za pomocą kabla z wtyczką.
  Nowoczesne rozwiązania marki Optiflame pozwalają na wyczarowanie przytulnej atmosfery nawet w mieszkaniu o niewielkiej powierzchni. Dzięki innowacyjnemu połączeniu stolika RTV z kominkiem elektrycznym, będziemy mogli cieszyć się widokiem domowego ogniska również podczas oglądania ulubionego filmu.

  Novara
  Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 611x1629x406 mm
  Pobór energii przez efekt optyczny: 125 W
  Cena brutto: 2 750,00 zł

  Windham
  Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 710x1350x530 mm
  Pobór energii przez efekt optyczny: 125 W
  Cena brutto: 3 800,00 zł

  ——————————————————————————————————————————————————-
  Grupa Glen Dimplex powstała w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze. Zajmuje ona również uznane miejsce w branży AGD. Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą jej sukcesu jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz zapewnianie klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami.
  Grupa Glen Dimplex stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.
  Glen Dimplex Polska Sp. z o.o.
  Ul. Strzeszyńska 33
  60-479 Poznań
  tel. 61 842 58 05
  www.optiflame.com.pl

  Novara Optiflame

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj