Warsztaty makrofotografii w winnicy z Akademią Nikona

  Warsztaty Akademii Nikona z makrofotografii, które odbędą się w niezwykłym otoczeniu podkarpackiej Winnicy Maria Anna to okazja, by z bliska doświadczyć uroków niezwykłej pory – przełomu lata i jesieni. Prowadzący – Leszek Szurkowski – udowodni, że stwierdzenie “małe jest piękne” dalekie jest od banału oraz pokaże jak sfotografować to, co na co dzień trudno dostrzec. Dla osób, które zapiszą się na warsztaty do końca lipca dodatkowe 15% zniżki.

  Warsztaty z makrofotografii odbędą się między 17 a 18 września na Podkarpaciu. Plenerowe zajęcia pozwolą odkryć nie tylko świat fotografii, ale także wina – i to bez konieczności wyjazdu w odległe rejony Europy. Chociaż otoczenie Winnicy Maria Anna mogłoby służyć jako sceneria warsztatów pejzażu fotograficznego, tym razem uczestnicy zajęć skupią się na detalach. Zapoznają się ze sprzętem potrzebnym do makrofotografii oraz przećwiczą różne techniki pozwalające na fotografowanie różnorodnych tematów z bliskiej odległości,
  z uwzględnieniem dowolnych warunków oświetleniowych.

  Kameralna grupa to gwarancja indywidualnego podejścia do każdego uczestnika, któremu prowadzący pomoże w wyborze sprzętu oraz ustawieniu jego parametrów, a także podpowie, jak robić lepsze i ciekawsze zdjęcia.

  Warsztat przeznaczony jest dla początkujących i zaawansowanych fotografów. Wymagana jest jedynie umiejętność obsługi własnego aparatu – lustrzanki lub kompaktu z funkcją makro. Ponadto podczas warsztatów istnieje możliwość przetestowania najnowszego sprzętu marki Nikon.

  Więcej informacji na www.akademianikona.pl oraz facebook.com/akademianikona

  Prowadzący:
  Leszek Szurkowski to fotograf, grafik, wykładowca akademicki, leśnik i entomolog. Autor szaty graficznej pierwszych numerów „City Magazine”, podręczników „Radość fotografowania” i „Kadruj z głową”, okładek książek m.in. Elisabeth Gilbert („Jedz módl się i kochaj”), Johna Berendta „Miasto spadających aniołów” i plakatów do filmu „Katyń”. Ma na koncie 55 wystaw indywidualnych. Więcej o prowadzącym na www.szurkowski.com. Fotograf od lat związany jest z marką Nikon.

  Akademia Nikona
  Akademia Nikona to projekt edukacyjny stworzony przez firmę Nikon Polska, skierowany do amatorów zainteresowanych rozszerzaniem wiedzy fotograficznej i robieniem bardziej kreatywnych zdjęć, a także do profesjonalistów chcących poznać zaawansowany technologicznie sprzęt oraz skorzystać z wiedzy znanych fotografów. Akademia posiada ofertę edukacyjną dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Akademia Nikona w ramach swojej działalności prowadzi kursy, warsztaty tematyczne i fotoekspedycje. Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie www.akademianikona.pl
  NIKON Corporation
  NIKON działa od ponad 90 lat i należy obecnie do największych i najbardziej liczących się producentów sprzętu optoelektronicznego na świecie. Jest producentem najwyższej jakości aparatów fotograficznych, obiektywów NIKKOR, skanerów, sprzętu sportowego (m.in. lornetek, dalmierzy i lunet), mikroskopów oraz precyzyjnych urządzeń optycznych zarówno dla przemysłu, jak i użytkowników indywidualnych. NIKON jest światowym liderem w segmencie cyfrowych aparatów fotograficznych, produkując lustrzanki profesjonalne oraz amatorskie, a także aparaty kompaktowe serii COOLPIX. Od ponad 50 lat w lustrzankach jednoobiektywowych firma stosuje mocowanie typu F, dzięki czemu jest jedynym producentem przez tak długi czas stosującym tradycyjne mocowanie obiektywów, których do 2009 r. wyprodukowała już pięćdziesiąt milionów.
  W Polsce firmę reprezentuje NIKON Polska Spółka z o.o., która rozpoczęła swoją działalność 3 listopada 2003 r. jako importer produktów fotograficznych. W Warszawie przy ulicy Postępu 14 firma posiada również centrum serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Więcej informacji o firmie NIKON, jej działalności w Polsce i produktach dostępnych na naszym rynku można znaleźć na stronie www.nikon.pl

  67781 2534 an ls 358455 2 original 1310560767

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj